Марина Леончук зворушливо привітала сина з днем народження
![Марина Леончук зворушливо привітала сина з днем народження Марина Леончук зворушливо привітала сина з днем народження](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/012/046/fc60305c9e5e6f19c6be173b9dd7b448.jpg)
Зірка 1+1 розчулила користувачів відвертим зізнанням.
Шість років тому, 20 жовтня, у Марини Леончук народився син. У день народження Гордія ведуча «Сніданок з 1+1» опублікувала у Facebook відео зі сімейними світлинами.
У ролику щаслива мама з сином гуляють біля морського узбережжя, розважаються в аквапарку, граються і танцюють на природі.
На власній сторінці у соцмережі Марина Леончук також написала зворушливий пост із привітанням для сина.
Зіркова мама розповіла, що шість років тому вона пообіцяла собі виховувати Гордія без покарань, криз і докорів. Ведуча 1+1 шукала до сина індивідуальний підхід, навчала його і допомагала розвиватися.
Я вирішила прищеплювати тобі доброту, акуратність і працьовитість. Обіцяла собі «не вмирати, а потім народжуватися заново», коли ти будеш падати, і зуб давала, зберегти собі мій світ, мій час і мою свободу, – написала ведуча.
У коментарях прихильники Марини Леончук активно пишуть привітання її синочку.
Нагадаємо, що нещодавно Марина Леончук взяла участь у зворушливій фотосесії з мамою та сином.