Ролик присвячений останньому ефіру Сніданку з 1+1 набрав більше 30 тисяч переглядів

Завтрак с 1+1
07:00
Будние
Ролик присвячений останньому ефіру «Сніданку з 1+1» набрав майже 30 тисяч переглядів

До останнього ефіру «Сніданку з 1+1» команда проекту підготувала надзвичайно веселий відео-ролик.

Поделиться:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Протягом однієї доби на  офіційній сторінці «Сніданку» у Facebook його переглянуло майже 30 тисяч користувачівНевгамовний Сенічкін зіпсував ідеальний відпочинок Барбір (відео).

Зйомки відбулись у безпрецедентно короткі строки – всього дві години знадобилось режисеру Владиславу Кочаткову і команді проекту, аби відзняти ролик, в якому ведучий Руслан Сенічкін пірнув у Дніпро в своєму ефірному костюмі.

У ролику ведучі «Сніданку з 1+1» Руслан Сенічкін і чарівна Людмила Барбір запросили телеглядачів та шанувальників проекту провести останній у цьому сезоні ефір програми разом.

До виїзної студії, яка була розташована на березі Дніпра, завітала велика кількість гостей: журналісти проекту, консультант зі стилю Рост Дикой і ведучі «Сніданок. Вихідний» Олександр Попов і Валентина Хамайко, яка разом з Русланом приготувала корисні та неймовірно смачні страви.

Одразу після випуску, відбулась традиційна онлайн-трансляція «Сніданку з 1+1» у Facebook, гостями якої стали відомі стронгмени Василь Вірастюк і Сергій Конюшок.

У новому сезоні ранкової програми «Сніданок з 1+1», який стартує 15 серпня, команда проекту підготує ще більше цікавої та корисної інформації, смачних страв та гарного настрою, аби ранок телеглядачів став приємним початком дня.

Зіркові новини
Все видео
Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю