UA RU

Місячний календар на 26 червня-2 липня 2017 року

Лето с 1+1
©© pixabay.com

Поради та рекомендації на кожен день місячного календаря.

Починається новий місячний цикл. Він стане «фундаментом» усього наступного місяця, тому дуже важливо, як ви його закладете. Цей час призначений для планування подій найближчого майбутнього. Сміливо мрійте, не бійтеся «конкретики» у задумах – це сприятиме їх здійсненню.

26 червня - 3-й день Місяця. День активних дій. Гарний час для побачень, походів до театру, музеїв чи кіно.

 

27 червня - 4-й день Місяця. День загострення «спокус». Будьте обережні з вираженням власних симпатій та прийняттям фінансових рішень. Далекоглядність сьогодні допоможе вам правильно розставити життєві пріоритети.

28 червня - 5-й день Місяця. День творчості. Не стримуйте своїх талантів: щире їх вираження сьогодні забезпечить вам повагу друзів та знайомих. Також, дуже ймовірно, посприяє новим, вигідним знайомствам.

29 червня - 6-й день Місяця. День самотності й зосередженості. Відпочиньте, обдумайте своє життя й зробіть висновки, для яких раніше не знаходилось вільного часу. Після – побалуйте себе приємною косметичною процедурою чи улюбленим фруктом.

30 червня - 7-й день Місяця. Провокаційний день. Будьте обачні у словах та думках. Не все, що сьогодні здаватиметься доречним та очевидним, сприятиме вашій гарній репутації.

1 липня – 8-й день Місяця. Медитативний. Чим би ви не захоплювались/цікавились – зробіть це сьогодні. Така енергетична практика додасть вам сил та натхнення на майбутнє.

2 липня – 9-й день Місяця. Пізнавальний. Згадайте той музей, чи театр, куди ви колись так і не вибрались, візьміть за руку кохану людину – і гайда до прекрасного!

Бекстейджи

Новости по теме
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю