UA RU

Каннський лев «показав», хто зможе вижити в будь-якій ДТП

Лето с 1+1
©© youtube.com

Підбірка соціальних роликів із фестивалю «Cannes Lions» , яка вразить вас актуальністю.

1. ДИВО-ЛЮДИНА, що виживе у будь-якій автокатастрофі.

Такий ролик із соціальної реклами виборов цьогоріч перше Гран-прі Канн. Компанія-автор «Clemenger BBDO Melbourne» отримала винагороду в категорії «Здоров’я та гарне самопочуття», розробивши проекцію людини, стійкої до ДТП будь-якої складності. Також цю роботу відзначили однією золотою, трьома срібними та однією бронзовою медалями.

Проект було здійснено для австралійскої организації з дорожньо-транспортної безпеки «The Transport Accident Commission».

2. В РОЗУМНИХ МІСТАХ житиметься краще!

Ролик із таким гаслом у 2013 році отримав Гран-прі фестивалю. Автори – агенство «Ogilvy Амстердам».  Їх інноваційна ідея створення затишних міст була виражена 3-ма модерновими білбордами:

 – з білбордом-лавочкою,

- білбордом-укриттям від дощу,

- білбордом-скатом над сходинками.

Проект розробили для компанії Dela.

Дані спорудження стали своєрідною метафорою того, як IBM намагається покращити життя містян за допомогою сучасних технологій.

3. Я БУДУ ТІЄЮ, КИМ Я ХОЧУ БУТИ!

Ролик за участі моделі Жизель Бюндхен перемогу в 2014 році у категорії «Cyber».

Він розкриває здатність жінки зокрема та людини в загалом протистояти негативному впливу громадської думки. Головне – вірити в себе та працювати над собою, «бити» шум внутрішніх протиріч, і все вдасться!

4. ОБІЙМИ ЖИТТЯ!

Ролик із таким закликом у повільному режимі продемонстрував, як тато на уявному автомобілі потрапляє в ДТП, а найрідніші люди – донька та дружина, рятують йому життя руками. Обійми тут символізують пристебнуті ремені безпеки.

Потужний меседж та зворушливий візуальний ряд викликали значний емоційний відгук у глядачів. Цей ролик у 2010 році здобув бронзу у Каннах та став рекламою року на YouTube (його подивились понад 12 млн людей).

5. ДІТИ НЕ МАЮТЬ ЗАЛИШАТИСЬ САМОТНІМИ!

Серія роликів про дітей сирійських біженців «Unfairy Tales», створена для Юнісеф, отримала головний приз у номінації «Гран-прі заради добра». Три зворушливі ролики починаються, ніби казки й переростають у драми, що описують момент, коли дитина залишається без батьків наодинці зі «стихіями» світу.

Бекстейджи

Новости по теме
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю