Дмитро Комаров обере найвродливішу дівчину України

Світ навиворіт
Скоро
Міс Україна 2016: Дмитро Комаров обере найвродливішу дівчину України
1plus1.ua Фотографія: ведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров

Ведучий програми Світ навиворіт буде членом журі конкурсу краси Міс Україна.

Поделиться:

Ведучого популярного тревел-шоу Світ навиворіт Дмитра Комарова запросили стати членом журі головного українського конкурсу краси. Про це ведучий 1+1 повідомив на своій сторінці в Instagram.

Дмитро Комаров також опублікував фотографію в компанії прекрасних учасниць конкурсу. Перед ведучим стоїть відповідальне завдання, адже обирати королеву краси потрібно з 25 надзвичайно вродливих претенденток.

Бажаю перемоги, а найголовніше – мудрості. Конкурс дуже престижний, дає чудову можливість змінити своє життя. Моя головна порада – грамотно розпорядитися шансом, не прогавити його та не помилитися, – побажав Дмитро.

На офіційній сторінці конкурсу в Instagram організатори повідомили, що ведучими Міс Україна стануть Катя Осадча та Юрій Горбунов.

Раніше Дмитро Комаров розповідав, що під час кожної мандрівки хоче скоріше повернутися в Україну. Причина тому – українські дівчата, яких ведучий вважає найвродливішими у всьому світі.

Щоб оцінити українську красу та продемонструвати її всьому світу, щорічно проводиться конкурс Міс Україна. Пропонуємо вам згадати переможниць конкурсу Міс Україна за 25 років Незалежності.

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю