Комаров не проти, коли хтось видає себе за нього

Світ навиворіт. Україна
Скоро
Комаров не проти, коли хтось видає себе за нього

Ведучий програми Світ навиворіт розказав, що має лише сторінку у Facebook, та й то не колекціонує там друзів.

Поделиться:

Ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров має лише сторінку у Facebook і використовує її для спілкування із добре знайомими людьми. Про це Дмитро розказав під час онлайн-конференції із глядачами, яку одночасно можна було дивитися на офіційному сайті 1+1 та YouTube.

Багато питань стосувалися саме соцмереж, тому Дмитро прояснив ситуацію.

"Я є у Facebook, яким я користуюся активно. Але там тільки мої знайомі, друзі, мої партнери. Тобто у мене всього близько двох-трьох сотень друзів", - відповів журналіст-мандрівник.

Дмитро Комаров зізнався, що не займається "колекціонуванням друзів", адже на спілкування з усіма у нього просто не вистачило б часу.

"Просто я всіх людей поважаю, і ящо мені ставлять питання, я відповідаю. А коли робиш сторінку майданчиком для спілкування, збираєш 5000 друзів, то потрібно всім відповідати. У мене з моєю зайнятістю відверто немає часу", - пояснив Комаров.

Популярний тележурналіст знає, що у нього дуже багато клонів в Інтернеті. Однак виявилося, що Дмитро зовсім не проти такого стану речей.

"Якщо ви спілкуєтеся зі мною в "Однокласниках", "ВКонтакті", в інших соцмережах, там є мої фотографії, мої блоги - це все не я, дорогі друзі. Це все фейки.

Я нормально до цього ставлюся. Хоча вважаю, що краще не примірювати на себе чуже життя, а жити своїм. Але якщо комусь це цікаво, то будь ласка", -  дозволив Дмитро Комаров.

Нагадаємо, онлайн з Дмитром відбувся в понеділок 25 березня. Свої питання глядачі залишали заздалегідь протягом кількох днів.

Відео онлайн-конференції тут!

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю