Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Подружжя Тараса Тополі та Alyosha зізналося, коли планують стати батьками втретє

"Ми кохаємо одне одного, кохаємося..."

Сьогодні ви не випадкові гості на цьому святі, тому що ти, Тарасе, кажуть, будеш хрещеним татом майбутньої дитини Наталки Карпи і Євгена Тєрєхова. Чи знаєш ти, хто буде – хлопчик чи дівчинка?

- Я вболіваю за хлопчика, але відчуваю, що буде дівчинка.

Ви з дружиною – спеціалісти з виховання хлопців. Коли ви потрапили на це свято, чи не виникло бажання втретє сходити до пологового будинку, але вже за дівчинкою?

- У мене воно виникло вже давно, тому що я сама у родині третє дитина. Мені здається, що це дуже гармонійно, коли є два хлопчика і найменша дівчинка. Я сама так виросла і мені це дуже подобалося! Є таке бажання, тож дай, Боже!

- Ми кохаємо одне одного, кохаємося, а станеться – як Бог дасть!

Відтепер ви батьки первачка. Як воно?

- Коли ми ще були у садочку, то готувалися до школи. Роман дуже обізнаний як для першого класу. Ми, звичайно, хворіємо, як і у садочку, і багато пропускаємо, але займаємося вдома. У нас не тільки Рома пішов до школи, але й Марко пішов до садочка. Нам дуже зручно тепер – відвели обох на восьму ранку, і хоча б маємо півдня для заняття своїми справами.

Чи робите ви зі старшим сином уроки?

-Авжеж! І пишемо, і рахуємо, і англійською займаємося…

Батьки знову вчаться писати не в телефоні, а від руки…

- У нас і зошит є! Буквально чотири години тому я робив англійську з Романом, поки він хворіє. Я сам вчуся і згадую «stand up», «sit down», показую, як воно і що воно…

Світське життя
Полные эпизоды
2019-10-20
Загружается
Топ новости
Новости
Новости