«Переможці» презентовані на Майдані

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
«Переможці» презентовані на Майдані

З нагоди Євробачення до 17 травня виставку можна подивитися просто неба

Поделиться:

Грандіозну фотовиставку другої частини відомого на весь світ соціального мультимедійного проекту ТСН та VIVA! «Переможці» продовжено! Експозицію розміщено на центральній вулиці міста - Хрещатику (з боку Майдану Незалежності). Кияни та гості міста, що з’їхалися з усього світу на пісенний конкурс «Євробачення», мають змогу побачити вражаючі фото героїв проекту просто неба та в самому серці столиці. Виставка триватиме до 17 травня. Протягом цього часу заплановано екскурсії, які проведе куратор проекту і ведуча новин ТСН на каналі 1+1 Соломія Вітвіцька разом з учасниками проекту. Всі охочі також зможуть придбати благодійний випуск журналу VIVA! Переможці, що розповідає дивовижні історії життя Переможців. Гроші від його реалізації буде використано на благодійні цілі проекту - психофізіологічну реабілітацію ветеранів АТО та розвиток спортивного протезування.

 

Вчора, 2 травня, під час демонтажу в НСК «Олімпійський» Андрій Погребняк з технічною командою викликали евакуатор та відправили величезні триметрові фотоконструкції на Майдан – на запрошення Українського кризового медіа-центру. Монтаж експозиції тривав до 2-ї години ночі.

 

«Переможці» – один з найпрофесійніших проектів з погляду меседжингу та арт-складової. Дякую воїнам-учасникам проекту, численним волонтерам, а також друзям з 1+1 та журналу VIVA!, котрі так швидко відреагували на нашу ініціативу і перенесли фотоекспозицію в серце української революції – на Майдан! Мені подобається неофіційний ролик, який зробили волонтери-телевізійники для Євробачення... Там є одна фраза: «Ти не побачиш, але відчуєш мій біль..., але ми не втрачаємо віри в життя і краще майбутнє», - зауважив член правління УКМЦ Геннадій Курочка.  

 

Проект «Переможці-2» – це вражаючі фото, створені Олександром Мордерером і Тетяною Рубльовою, відеоарт, цикл сюжетів новин ТСН і спеціальний благодійний випуск журналу VIVA! Переможці.

 

Учасниками другої частини проекту «Переможці» стали  люди з необмеженими можливостями, ветерани АТО та паралімпійці, з ампутаціями та на візках. Вони втратили частини тіла, але не втратили сили духу. Це люди, що кожен день тренують своє тіло, досягають нових високих результатів та надихають інших іти вперед і не боятися випробувань.

 

«Це новий і знаковий етап у проекті, у нас великі плани презентації по великих містах України й світу. Глядачі Євробачення - це важливі гості для нас, адже ми хочемо продемонструвати, що українці - це одна велика родина, в якій кожен готовий підставити плече ближньому. Рада буду бачити вас на екскурсіях у вихідні дні, стежте за моїми повідомленнями у фейсбуці. Історію кожного героя проекту ви зможете прочитати у журналі Viva! Переможці. Мільйони людей побачать Переможців по всьому світі», - ділиться враженнями куратор проекту Соломія Вітвіцька

 

Масштабна презентація проекту відбулася у НСК «Олімпійський» (BALLPARK) 19 квітня і об’єднала понад тисячу гостей: ветеранів АТО з родинами, волонтерів, поранених воїнів, спортсменів, лікарів, протезистів, дипломатів, політиків, меценатів та відомих людей, зірок, телеведучих, музикантів. 

 

Після Києва «Переможці-2» вирушать в український та міжнародний тури. В середині травня експозицію покажуть у французькому Лурді в рамках Міжнародного військового паломництва, а в кінці травня «Переможці-2» презентують у Дніпрі.

Новости по теме