Вперше за державний кошт в Україні виготовлено міопротез часткової ампутації руки

ТСН
19:30
Щодня на YouTube
Друг проекту Переможці Чен Нілсон сертифікує українських протезистів
1plus1.ua

Чотири українські протезиста отримали сертифікаційні дозволи на їх встановлення.

Поделиться:

Відтепер сучасні протези, виготовлені в Україні, для ветеранів АТО – це реальність. Вчора, 8 грудня 2016 року, на базі Київського протезного державного підприємства четверо українських протезистів отримали сертифікати на встановлення найновіших протезів при ампутації та частковій ампутації кисті рук. Це стало можливим завдяки великій праці Канадсько-Українського Міжнародного Фонду Підтримки Протезування на чолі з керівником Антоніною Кумкою.

До України також завітав і канадський протезист Чед Нілсон, аби особисто сертифікувати наших фахівців та представити найсучасніші технології протезування. Протягом місяця закордонний спеціаліст буде безкоштовно навчати українських протезистів у різних містах обслуговувати найсучасніші протези, аби українські поранені мали шанс лікуватися вдома.

Чед Нілсон вже два роки співпрацює з українськими представниками протезування та соціально-мультимедійним проектом «Переможці» зокрема. Десятки поранених отримали його професійну допомогу протягом останнього часу, а зараз це стало можливим зробити це в рамках державного фінансування від Державної Служби у Справах Ветеранів АТО.

Це великий крок і новий рівень надання протезно-ортопедичних послуг в нашій країні. Це дає можливість українським хлопцям обслуговувати, ремонтувати і ставити протези тут, в Україні. Без виїздів закордон та не розтрачуючи бюджетні кошти неналежним чином, – каже куратор проекту «Переможці» Соломія Вітвіцька.

Антоніна Кумка підкреслила: «Наша команда працює системно. Ми намагаємося не латати діри, а розвивати українську протезну галузь в цілому, аби кожен пацієнт міг отримувати хороший сервіс і якісні протези, по всій Україні».

 

Цієї суботи, 10 грудня 2016 року, у Кропивницькому відкриється виставка «Переможці», присвячена захисникам, які постраждали в зоні АТО.

Новости по теме

Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Принимаю