Продолжая посещение сайта, вы соглашаетесь на использование файлов cookie и Политикой конфиденциальности

Катя Осадча зворушила промовою на церемонії «Viva! Найкрасивіші»

«Мама року» звернулася теплими словами до коханого чоловіка.

У п'ятницю, 2 лютого, відбулася 10-та ювілейна церемонія нагородження премією «». Традиційно перед концертом цього вечора червоною доріжкою пройшли популярні артисти, співаки, телеведучі, спортсмени, публічні особи і, звісно, номінанти цьогорічної премії.

В особливій номінації «Мама року» перемогла ведуча програми «Світське життя» Катя Осадча, яка 18 лютого минулого року народила сина Івана Юрійовича Горбунова.

Статуетку популярній телеведучій вручила переможниця 2017 року співачка Alyosha.

Зі сцени розчулена найкрасивіша мама Катя Осадча розділила нагороду  з «Татом року»,  як вона називає Юрія Горбунова, і побажала присутнім та своїм шанувальницям, щоб у кожної української мами поруч було міцне плече.

Юро, дякую тобі! І те, що я «Мама року»… Насправді тут має стояти Юра, тому що він «Тато року»! Без нього не було б цієї відзнаки.

Юра у своєму Фейсбук написав: «Щасливі разом».

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Тренер Голосу країни отримав спеціальну відзнаку від Viva!

Також грандіозну подію «Viva! Найкрасивіші» відвідала команда зірок телеканалу 1+1: Соломія Вітвіцька з Переможцями, найкрасивіший чоловік минулого року Дмитро Комаров, Олександра Лобода, Ігор Циганик, Єгор Гордєєв, Людмила Барбір з Русланом Сенічкіним та учасником проекту «Здійсни мрію» Миколою Галушком, який мріяв познайомитися з усіма ведучими телеканалу 1+1, а також зі співаком DZIDZIO.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Вітвіцька, Барбір і Осадча зачарували образами на червоній доріжці церемонії Viva!

Подробиці — у телеверсії концерту на 1+1 у неділю, 11 лютого, о 23:10.

VIVA! Найкрасивіші
Полные эпизоды
2018-02-08
Новости
Новости