Анна Кошмал про свою героїню: На Катю чекає чудова історія кохання

Зірка серіалу Село на мільйон поділилася подробицями знімального процесу

Поділитися:

Акторка Наталка Денисенко замилувала світлинами з немовлямПродовження українського серіалу Село на мільйон-2 стартує вже зовсім скоро. Глядачі із нетерпінням чекають на повернення своїх улюблених кумедних героїв та розв’язку заплутаної історії. Напередодні прем’єри в ексклюзивному інтерв’ю акторка Анна Кошмал розповіла, як проходив процес зйомок, та чи зміниться життя її героїні Каті Кібець. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анна Кошмал: «Мене ніколи не лякало село»

Анна зізналася, що зйомки другої частини серіалу принесли особисто їй та усій команді радісні емоції.

Звичайно, нам подобається усе, що ми робимо. У нас чудова професійна команда. 

За словами Анни на знімальному майданчику завжди панує дружня та спокійна атмосфера. Усі колеги спілкуються та підтримують товариські відносини у реальному житті. 

Наша молодіжна лінія - актори Костя Войтенко, Наталка Денисенко, Діма Сова, Женя Капорін - одна велика сім’я. Зніматися разом - справжнє задоволення для усіх нас, - стверджує акторка. 

Образ Каті Кібець - складний та багатогранний. Головна героїня прославилась своїм непростим характером та справжнім українським жіночим гонором. Однак Анна Кошмал запевнила, що така роль їй до душі. 

Я захоплююсь сильними, емоційними, рішучими та інколи непередбачуваними жінками, тому образ Каті мені імпонує.

Анна Кошмал запевняє, що велике кохання зробить життя її героїні ще прекраснішим. 

Характер людини неможливо повністю змінити. На Катю чекає чудова історія кохання, звичайно, не без проблем та пригод. Вона буде щасливою. 

Відомо, що у першому сезоні серіалу дебютував особливий актор - собачка Анни Фредді. Він зіграв роль песика Дружка і сподобався усім. Акторка розповіла, чи збирається й далі займатися акторською кар’єрою свого улюбленця. 

Думаю, це був одноразовий експеримент. Так, він увінчався успіхом, проте мені б хотілося, щоб Фредді проводив більше часу на свіжому повітрі або вдома із сім’єю. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Анна Кошмал опинилася у любовному трикутнику