Акторка серіалу Школа сьогодні народила донечку
![Акторка серіалу Школа народила дитину Акторка серіалу Школа народила дитину](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/382/209/43ecd7d76606b05c66f17874489bab40.jpg)
Вікторія Юрчук потрапила до пологового одразу зі зйомок.
articleContentВікторія Юрчук, актриса серіалу Школа, яка виконує роль шкільної медсестри Олі, сьогодні зранку народила доньку. Про це вона повідомила у себе на Фейсбук-сторінці.
"Сьогодні о 4 ранку я вперше стала мамою і дуже щаслива. Вчора тільки приїхала зі зйомок,відразу потрапила у пологовий. Щиро вдячна своєму лікарю за професіоналізм і терпіння,чоловікові — за те, що був поруч, батькам — за молитву, а друзям — за підтримку! Народжуйте дітей і буде вам щастя!", - написала актриса.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Лягаю спати вже за місцевим часом», - Альона Курта про досвід перельотів
Нагадаємо, що нові серії другого сезону серіалу Школа.Випускний, зйомки якого зараз тривають у Києві, глядачі побачать на 1+1 вже навесні 2019 року.