Анна Трінчер замилувала романтичними фото з колегою-бойфрендом
![Анна Трінчер з коханим (милі фото) Анна Трінчер з коханим (милі фото)](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/328/899/ea2334e2ae1c4965f53cf87dd4834fee.jpg)
Зірка серіалу Школа показала ніжні світлини з Богданом Осадчуком.
articleContentФіналістка Голосу країни і акторка Школи Анна Трінчер зізналася, що інколи їй дуже хочеться повернутися в дитинство і відчути себе маленькою дівчинкою. Про це вона розповіла під милими тематичними світлинами, на яких вони з коханим, Богдан Осадчуком, позують поряд з м’якими іграшками.
@annatrincher_official
За словами зірки, незважаючи на те, що «доводиться дорослішати і нести відповідальність за свої вчинки», вона б не відмовилася повернутися у ті часи, коли за нею доглядали і розповідали на ніч казки. Також Анна згадала улюблений мультфільм зі свого дитинства — Барбі. Лебедине озеро.
Новини по темі