Фан-тур Школи добігає кінця: Остання зустріч відбудеться в Житомирі
![Школа фан-тур: останній шанс зустрітися з улюбленими акторами в Житомирі Школа фан-тур: останній шанс зустрітися з улюбленими акторами в Житомирі](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/459/735/8cc4b03bf6a2a92bca05a4d679aedd7f.png)
Не проґав свій шанс зустрітися з улюбленими акторами.
Житомир стане завершальним містом цьогорічного фан-туру зірок серіалу «Школа». Інтерактивна вистава за участю улюблених акторів відбудеться у Літньому театрі 10 червня о 18.00.
@olyashelby_official
Раніше команда планувала відвідати ще три міста, однак організатори отримали від глядачів багато прохань перенести зустрічі із улюбленими акторами на інший період. Справа в тому, що вже розпочалися літні канікули – багато хто їде з міста і не може відвідати захід.
Тож компанія-організатор Квартал Концерт прийняла рішення відмінити фан-зустрічі у Львові (11.06), Чернівцях (12.06), Кам’янці-Подільському (13.06) та розглядає можливість візиту до цих міст у інший час. Щодо усіх організаційних питань, що стосуються повернення коштів за квитки у цих містах просимо зателефонувати за номерами:
Камянець Подільський
+380 (98) 264 17 41
Чернівці
+380 (95) 508 40 40
Львів
+380 (32) 238 53 30
ЧИТАЙ ТАКОЖ: Зірки Школи підтримали акцію Здійсни мрію