Карина Чернявська: Інтерв'ю з акторкою серіалу Школа

Школа
Ася зі Школи, інтерв'ю з акторкою Кариною Чернявською

Ася зі Школи розповіла про нове кохання та плани на майбутнє.

Поділитися:

Привіт, Карино. Вже зовсім скоро розпочнуться нові серії серіалу Школа. Чекаєш на цю подію?

Привіт, так дуже чекаю. Кожен день вже думаю і уявляю собі у голові, як будуть виглядати на екрані ті чи інші сцени. Бо завжди на знімальному майданчику одне, а потім монтаж, ліпка кадрів і виходить зовсім інше.

Розкажи, яким буде цей сезон, чим дивуватиме твоя Ася?

О, я вам скажу, що Ася буде дивувати вас кожну другу серію. Дивувати буде своїм сильним характером. Не важливо, які ситуації б не відбувалися у житті Асі, вона завжди їх здолає і буде жити далі і радіти життю. Ася на мене схожа своєю внутрішньою силою. Вона, як я, бореться з перешкодами.

На фото: акторка серіалу Школа Карина Чернявська

Як пройшов твій 2018? Чим запам’ятався? Може, чимось засмутив, чи навпаки втішив?

Ох, 2018 рік був дуже феєричним для мене! Мій перший проект, моя перша велика роль у серіалі. Зазначу, що коли були зйомки першого сезону серіалу Школа, я собі навіть подумати не могла, що ми усі здобудемо таку велику популярність. На першій фан-зустрічі було дуже багато людей, ми були у шоці і не вірили своїм очам. Пам‘ятаю, що мені сказала, моя колега по майданчику Анна Трінчер в той день:

Карино, ти тільки уяви - вони прийшли до нас, я не можу повірити в це. Ти віриш, що це відбувається по-справжньому?

Загалом, цей рік пройшов у роботі над собою, у роботі на майданчику та у театрі. І я задоволена собою, бо у 2018 році я добре попрацювала. Я знайшла нових друзів. І головне, що я знайшла свою другу половинку. Чи вона мене.

На фото: акторка серіалу Школа Карина Чернявська

Як справи у особистому житті? Щось змінилося?

Так, багато чого змінилося. На початку літа я розійшлася зі своїм одногрупником. І вже під кінець літа доля мені підкинула моє нове кохання. Його звуть Роман. Він також актор. Зазначу, що він покинув іншу країну для того, щоб жити тут, зі мною у Києві . Його ідеєю було відкриття акторської студії для підлітків, яку зараз ми ведемо разом. І у нас обох дуже багато планів на наше майбутнє.

ЧИТАЙТЕ АТКОЖ: Ася з серіалу Школа показала романтичні фото з коханим

Які в тебе плани на майбутнє, про що мрієш? Що хочеш здійснити у 2019-му?

У 2019 році хочу поповнити свій акторський багаж новими цікавими ролями, як в театрі так і в кіно. Дивувати своїх глядачів чимось цікавим і новим. В планах продовжувати розвивати себе як фізично, так і духовно. Читати книжки, поповнювати свій багаж знань, займатися собою. Продовжувати навчати дітей у моїй студії і зробити з них відповідальних початківців. Можливо, в 2019 році я спробую себе на якомусь вокальному шоу.

На фото: акторка серіалу Школа Карина Чернявська

Розкажи про свою діяльність за межами серіалу. Знаємо, що ти граєш у театрі.

Так, я граю в Бориспільському театрі «Березіль». В мене там вже чималий список зіграних ролей, і я цьому дуже рада. Зараз працюємо над виставою іншого театру, про прем’єру і дату виходу скажу у своєму Інстаграм.

На фото: акторка серіалу Школа Карина Чернявська

Розкажи трохи про своє дитинство. Ким мріяла стати?

Народилася я у сім`ї двох найкращих для мене людей. Мама Лєна, тато Сергій. Тато в мене працює водієм, він по суті далекобійник, а мама бухгалтер. Коли була маленькою я мріяла стати співачкою, загалом, артисткою. Мені дуже подобався співак Валерій Міладзе. В мене були усі касети з його альбомами. Я одягала навушники і слухала його, виступала перед сім’єю і співала його пісні. Ще в мене був хист до малювання. Як кішка, я здирала шпалери і малювала на них різних тварин, яких бачила в енциклопедії.  На всіх стінах та на листочках я малювала сім’ю, сонце, небо і зайчиків. І всі ці малюнки висіли на стінах моєї дитячої кімнати. Ще любила будувати халабуди і грати там зі своєю сестрою.

На фото: акторка серіалу Школа Карина Чернявська

Як ти доглядаєш за собою, чи слідкуєш за фігурою?

Так, я ретельно доглядаю за собою. Ходжу в зал, або ж плаваю у басейні. Відвідую аеробні заняття. Відвідую косметолога. Хочу сказати, що краса йде зсередини. Це стосується і їжі. Ми є те, що ми їмо.

На фото: акторка серіалу Школа Карина Чернявська

Що побажаєш нашим читачам?

Я бажаю любити себе, слідкувати за собою і своїм здоров’ям. Не витрачати час на справу, від якої нудить і мало платять. Не витрачати час на людей, котрі вас не чують. Любіть світ, дізнавайтесь що відбувається у світі. Впустіть любов, і все буде добре.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ася зі Школи розповіла, як талісман допоміг їй пройти кастинг Школи

Новини по темі