Новенька у Школі: У Лоли з'явиться конкурентка

Школа
Серіал Школа, нова акторка
1plus1.ua

Стало відомо, хто зіграє нову героїню у серіалі Школа.

Поділитися:

Нещодавно в ефірі телеканалу 1+1 з’явився новий проморолик  продовження серіалу Школа на 1+1. У ньому показали перші кадри із випускного улюблених героїв, любовні трикутники, а також у ньому вперше з’явилася нова героїня, яка стане головною конкуренткою Лоли.

У кадрах із трейлеру стало зрозуміло, що героїні Олени Курти Дарині Петрівні вдалося вижити після пожежі у кінотеатрі, але як складеться доля героя Богдана Осадчука Тохи, ще досі невідомо. Також фанатів стрічки заінтригували любовні перипетії між Лолою, Пашею, Нікою та Данею. З кадрів стає зрозуміло, що у випускному класі героям доведеться долати вже по-справжньому дорослі проблеми: незаплановану вагітність, зради друзів та складнощі вибору майбутньої професії.

Але труднощі у продовженні другого сезону очікують не лише на школярів, але і на їхніх вчителів та батьків. Як зрозуміти підлітка, як допомогти йому обрати шлях у майбутнє, але водночас втримати власне щастя – ці та інші проблеми доведеться здолати героїні Яніни Андреєвої - Катерині Анатоліївні.

Однією із інтриг продовження другого сезону стала поява нової учениці в школі, яка стане головною конкуренткою Лоли. Її роль виконала Вероніка Лук’яненко, молода акторка, яка відома глядачам телеканалу 1+1 за роллю у стрічці Центральна лікарня.

«Моя героїня принесе у серіал багато змін, часом хороших, а інколи – фатальних для деяких героїв.

Але, як і у кожної новенької, у неї є своя таємниця, яку незабаром усі дізнаються. Вона змусить усіх головних героїв згадати, як це - втримати популярність та славу у школі, адже останні події, які сталися у стрічці, затьмарили ту запеклу боротьбу за почесне місце найкрутішої дівчини у школі. Я щаслива, що стала частиною такого популярного серіалу, адже слідкувала не лише за ходом подій у стрічці, але й за головними героями у соціальних мережах», - розповіла акторка.

Нагадаємо, серіал Школа - перший україномовний серіал про актуальні проблеми підлітків. Виробництвом стрічки займається 1+1 Продакшн. Продюсери - Олександр Ткаченко, Ольга Слісаренко, Дарина Жукова, Ксенія Чорна, Володимир Андріюк.

Головні ролі в серіалі Школа виконують Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Олена Курта, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Ірина Кудашова, Анна Трінчер, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук, Данило Черкас (Вегас).

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю