Новенька у Школі: У Лоли з'явиться конкурентка

Школа
Серіал Школа, нова акторка
1plus1.ua

Стало відомо, хто зіграє нову героїню у серіалі Школа.

Поділитися:

Нещодавно в ефірі телеканалу 1+1 з’явився новий проморолик  продовження серіалу Школа на 1+1. У ньому показали перші кадри із випускного улюблених героїв, любовні трикутники, а також у ньому вперше з’явилася нова героїня, яка стане головною конкуренткою Лоли.

У кадрах із трейлеру стало зрозуміло, що героїні Олени Курти Дарині Петрівні вдалося вижити після пожежі у кінотеатрі, але як складеться доля героя Богдана Осадчука Тохи, ще досі невідомо. Також фанатів стрічки заінтригували любовні перипетії між Лолою, Пашею, Нікою та Данею. З кадрів стає зрозуміло, що у випускному класі героям доведеться долати вже по-справжньому дорослі проблеми: незаплановану вагітність, зради друзів та складнощі вибору майбутньої професії.

Але труднощі у продовженні другого сезону очікують не лише на школярів, але і на їхніх вчителів та батьків. Як зрозуміти підлітка, як допомогти йому обрати шлях у майбутнє, але водночас втримати власне щастя – ці та інші проблеми доведеться здолати героїні Яніни Андреєвої - Катерині Анатоліївні.

Однією із інтриг продовження другого сезону стала поява нової учениці в школі, яка стане головною конкуренткою Лоли. Її роль виконала Вероніка Лук’яненко, молода акторка, яка відома глядачам телеканалу 1+1 за роллю у стрічці Центральна лікарня.

«Моя героїня принесе у серіал багато змін, часом хороших, а інколи – фатальних для деяких героїв.

Але, як і у кожної новенької, у неї є своя таємниця, яку незабаром усі дізнаються. Вона змусить усіх головних героїв згадати, як це - втримати популярність та славу у школі, адже останні події, які сталися у стрічці, затьмарили ту запеклу боротьбу за почесне місце найкрутішої дівчини у школі. Я щаслива, що стала частиною такого популярного серіалу, адже слідкувала не лише за ходом подій у стрічці, але й за головними героями у соціальних мережах», - розповіла акторка.

Нагадаємо, серіал Школа - перший україномовний серіал про актуальні проблеми підлітків. Виробництвом стрічки займається 1+1 Продакшн. Продюсери - Олександр Ткаченко, Ольга Слісаренко, Дарина Жукова, Ксенія Чорна, Володимир Андріюк.

Головні ролі в серіалі Школа виконують Яніна Андреєва, Микита Вакулюк, Олена Курта, Єлизавета Василенко, Олександр Петренко, Ірина Кудашова, Анна Трінчер, Карина Чернявська, Олег Виговський, Богдан Осадчук, Данило Черкас (Вегас).

Новини по темі