Іво Бобул про свій виступ на шоу "Маскарад" та кохання до жінок: "Це як струмок, звідки тече постійно чиста вода, тому він повинен завжди працювати"

Сніданок. Вихідний
07:00
У вихідні

Народний артист України був під костюмом Пірата: які в Іво Бобула емоції після шоу?

Поділитися:

Народний артист України, співак Іво Бобул розповів про свої враження від участі у шоу "Маскарад" прокоментував виступи та свій костюм Пірата і розповів про своє кохання до жінок.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Стало відомо, хто ховається за костюмом "Ельфа" в шоу "Маскарад"!

Іво Бобул розповів, що йому сподобалось в "Маскараді" найбільше:

Дуже суперовий проєкт, мені дуже сподобалось не співати своїм голосом обидві пісні. Найбільше мені сподобалась Nirvana. Я рок співав ще тоді, коли вас не було! Працював у групі "Жива вода", а тоді були популярні важкий метал, попрок. Ми це вже пройшли. 

Чому Ірина Білик з перших секунд здогадалася, що Пірат — це саме Іво Бобул? Артист розмірковує:

Іра не перший день на сцені, вона уже відчуває тембр голосу. От і сказала, треба було триматися цієї здогадки. А вона пішла гуляти по іншім. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Маскарад» на 1+1: новими героями шоу стануть яскравий Інопланетянин та автентична Мотанка

Народний артист України виступав у костюмі Пірата. Чи сподобався він йому? Зізнався:

Коли я побачив костюми, які є в проєкті, я сказав: "все, це бомба, давайте мені". Мені все дуже круто пришили, і крюк весь в діамантах. А потім вже підібрали репертуар: я дав пару своїх варіантів пісень і пішло. 

У підказках до того, хто ж під костюмом Пірата, було вказано, що зірка полюбляє жінок. Чи були у Іво Бобула якісь курйозні ситуації? Поділився:

Ну, курйоз в артистів завжди стається. Були, а що ж робити! Були й закоханості, і щирості, і миттєвості... Шанувальниці є, а без них і не можна. Я ще й пишу пісні для себе сам. З локдауном треба натхнення. Виходжу, побачив якусь жінку гарну, і щось вже грає в душі. Це як струмок, звідки тече постійно чиста вода, тому він повинен завжди працювати.

Дивіться другий виступ Іво Бобула під Парітом:

 

Телесніданок

Всі відео

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю