Валентина Хамайко увійшла до складу журі конкурсу молодих дизайнерів Safe Fashion

Валентина Хамайко увійшла до складу журі конкурсу Safe Fashion

Конкурс актуалізує тему безпеки на дорозі та дає можливість розкрити свій талант десяткам молодих українців.

Поділитися:

Ведуча ранкового шоу «Сніданок. Вихідний» Валентина Хамайко увійшла до складу журі престижного конкурсу молодих дизайнерів Safe Fashion разом з відомими українськими дизайнерами Ксенією Шнайдер, Катею Сільченко та співзасновницею компанії Rozetka Іриною Чечоткіною.

З 24 червня Ukrainian Fashion Week та Rozetka запустили конкурс молодих дизайнерів Safe Fashion. Його учасники створюватимуть колекції одягу та аксесуарів зі світловідбивними елементами.

До конкурсу запрошуються як люди з фаховою освітою, так і усі, хто пов‘язує своє життя з модою або вважає свої ідеї релевантними темі конкурсу. 

Ми хочемо здійснити мрії про вихід на модну арену тих людей, які тільки починають свій творчий шлях, – говорить співорганізаторка конкурсу Ірина Чечоткіна.

Safe Fashion вирішує одразу дві задачі. З одного боку – актуалізує тему безпеки на дорозі. За даними МВС, щороку в результаті ДТП в Україні гине близько 3 тисяч людей. Серед причин – водії просто не помічають пішоходів у темний час доби.

З другого – дає можливість розкрити свій талант десяткам молодих українців, які тільки починають свій шлях у моді та дизайні.

«У 2004 році Александр Макквін вперше показав на подіумі футуристичні комплекти з світловідбивними стрічками. Пізніше цей матеріал з’являвся у колекціях Maison Margiela, Balenciaga, Yeezy, Calvin Klein. В одязі зі світловідбивними елементами можна не боятися бути непоміченим не тільки водієм у темний час доби, а й найприскіпливішими модними критиками», – розповідає голова UFW та член журі конкурсу Ірина Данилевська.

Валентина Хамайко телеведуча, модель та супер мама чотирьох дітей: Соломії, Михайла, Мирослави та 6-ти місячного Андрійчика підтримує безпеку на дорозі і закликає долучатися всіх небайдужих.

«Серед улюблених суконь у мене є та, що придбала після показу молодих дизайнерів. Тоді я була ведучою заходу! Цього року маю честь бути в журі ще крутішого заходу: конкурс молодих дизайнерів Safe Fashion. Доля завжди дає шанс молодим та рішучим. Обов‘язковою умовою є використання світловідбиваючих елементів.

Вірю, що мода може зберегти життя! І чекаю на ваші екскізи,  – коментує ведуча шоу «Сніданок. Вихідний» Валентина Хамайко.

Десять фіналістів Safe Fashion зможуть побачити свої роботи на головному модному майданчику країни – Ukrainian Fashion Week. А переможець отримає 60 000 гривень для реалізації своїх творчих задумів.

З 24 червня до 4 серпня організатори чекають від учасників ескізи колекцій із трьох образів – це може бути і одяг, і аксесуари. Головна умова – кожна модель повинна мати світловідбивні елементи.

10 серпня журі оголосить шорт-ліст із 10 фіналістів. У кожного з них оберуть по одній роботі – для пошиття та презентації на Ukrainian Fashion Week у «Мистецькому Арсеналі». Переможця конкурсу оголосять вже 4 вересня. 

Заповнити заявку на  участь та завантажити свої ескізи можна за посиланням, а ще більше про умови участі в конкурсі та його регламент дізнавайся тут