Єгор Гордєєв показав архівні світлини за 10 років роботи на 1+1

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Архівні фото Єгора Гордєєва за 10 років роботи на 1+1

10 фото про 10 років Єгора Гордєєва в ефірі 1+1.

Поділитися:

Ведучий ранкового проєкту «Сніданок з 1+1» Єгор Гордєєв вже 10 років працює у команді телеканалу 1+1. 27 серпня 2013 року Єгор став ведучим ранкових випусків ТСН, а через чотири роки долучився як ведучий до «Сніданку з 1+1». Відтоді для багатьох глядачів стало доброю  традицією зустрічати ранки з Єгором Гордєєвим та Нелею Шовкопляс.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Ведучий «Сніданок з 1+1» Єгор Гордєєв розповів про нового члена родини

єгор гордєєв

єгор гордєєв

Окрім цього, Єгор був продюсером денного інфотейнмент-шоу «Твій день», а також автором і ведучим проєкту «Твій вечір» на 1+1. Разом з ведучою ТСН Марічкою Падалко, Гордєєв 24 лютого 2022 року оголосив на всю країну про початок повномасштабного вторгнення. Разом з колегами по ТСН та «Сніданку з 1+1» у перший місяць великої війни не полишав ефір і був психологічною підтримкою для глядачів.

єгор гордєєв

єгор гордєєв

єгор гордєєв

До річниці команда «1+1 Україна» зібрала 10 знакових фото про 10 років Єгора Гордєєва на каналі та запропонувала ведучому пригадати, з якою подією його професійного життя було пов'язана та чи інша світлина.

«Це перша фотосесія, здається, у ТСН. Мені тут десь 22 чи 23 роки. Це було феноменальне рішення для каналу, тому що ТСН і 1+1 – це легендарні бренди, це ведучі з досвідом, і тут з’являється 23-річний хлопець. Щось вони побачили в мені», – коментує Єгор.

Єгор Гордєєв

Вже історичною можна назвати фотографію, зроблену на початку повномасштабного вторгнення 25 лютого:

«Я дуже добре пам’ятаю цю світлину, це другий день повномасштабного вторгнення. Валя Хамайко приїхала якраз на ефір, вона телефонувала тоді й питала що, де, як, як замінити, як під’їхати. Вони якраз ліки возили й приїхали на ефір, щоб підмінити. Нікого не було тоді ще. Я дуже добре пам’ятаю цей момент. Далі кожен день щось означав: хтось приїжджав, хтось від’їжджав, якісь нові емоції. Намагалися знайти якусь стійкість».

Єгор Гордєєв

З особливою теплотою Єгор Гордєєв згадує і запис першого спільного промо зі співведучою Нелею Шовкопляс.

«Це був вересень, здається, чи жовтень. Ми довго ці кастинги затверджували, і Неля стала новою ведучою «Сніданку з 1+1». І ми писали перше спільне промо. Я пам’ятаю кастинг, коли було просто купа претенденток, ми вже всі втрьох з Людою Барбір і Русланом Сенічкіним сиділи, фінальний стіл у студії «Сніданку з 1+1». І тоді Неля просто щось починає розповідати про свою свекруху, і ми всі падаємо зі сміху. І це по суті єдине, що ми знали. Ну а далі почались роки притирань, ну все як у родині», – каже Єгор.

Єгор Гордєєв

Пригадали також, як Єгор з Нелею збирали у Львові кошти на ерготерапевтичне обладнання для реабілітацій дітей в неврологічне відділення львівської лікарні Святого Миколая. Розглядали світлини й з відряджень, зокрема – подорож сніданківців до Нью-Йорку, у студію Good Morning America.

«Це студія ABC, Нью-Йорк, 2018 рік. Видовищний абсолютно момент для мене, я пам’ятаю, коли побачив, як працюють ведучі на майданчику, як воно все рухається, як воно влаштоване, я два дні просто ходив мовчки по Нью-Йорку. Не міг нічого сказати. У мене таке рідко буває, але у мене така реакція на те, коли я дуже вражений. І я прямо маю перетравити це все, я маю знайти причинно-наслідкові зв’язки, і коли у мене цей процесор працює, я просто замовкаю», – ділиться Гордєєв.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: «Сніданок з 1+1» відкрив будиночок для тварин: Єгор Гордєєв провів екскурсію та розкрив усі подробиці наживо

Єгор Гордєєв

Ранок зі «Сніданком з 1+1» – це свіжі актуальні новини та події, експертні думки та поради, що налаштовують на продуктивний день. Не пропустіть щодня проєкт з 7:00 до 9:30 на телеканалі «1+1 Україна» та на YouTube, а також «Сніданок. Вихідний» у суботу та неділю з 7:00 до 9:30. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

Новини по темі