Ексклюзивно для «Сніданку з 1+1» Дмитро Дікусар розповів, чи повернеться він після армії на паркет та як військові реагують на гучні вечірки цивільних

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Дмитро Дікусар розповів про службу в ЗСУ та танцювальну кар'єру

Хореограф та військовий Дмитро Дікусар про службу, травму та повернення до танцювальної діяльності.

Поділитися:

Щодня з 7:00 до 09:30 на телеканалі “1+1 Україна” глядачів головного ранкового проєкту країни «Сніданок з 1+1» очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України.

Сьогодні у «Сніданку з 1+1» ведучі Людмила Барбір та Святослав Гринчук мали ексклюзивну розмову з танцюристом та хореографом, зіркою “Танці з зіркамиДмитром Дікусаром. Після початку повномасштабного вторгнення Дмитро взяв в руки зброю та пішов захищати свою країну. Зараз у хореографа перша відпустка за час служби і свій сьогоднішній 38 день народження Дмитро проведе вдома. В ефірі “Сніданку з 1+1” Людмила та Святослав також привітали захисника та спитали Дмитра, чи має він святковий настрій, які привітання були найприємнішими та як він планує провести свої вихідні.

“Це моя перша офіційна відпустка. Я маю 15 діб, щоб трошки підправити здоров’я та підкрутити гайки. В мене травмування, яке заважає мені працювати і бути ефективним. Я так зрозумів, що цей дощ іде надовго і треба тримати себе в формі. Крім того, я буду гуляти і намагатися переключитись на інші думки. Останнього разу в мене не дуже вийшло, тому я довго не протримався і повернувся назад. Я не виключаю, що і зараз, коли я вирішу свої питання зі здоров’ям, можу не досидіти свою відпустку до кінця. Залежить від морального стану, від емоційного стану. Будемо дивитися”, - відверто поділився Дмитро.

Дмитро Дікусар

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖТренери і учасники «Голосу країни», «Танців з зірками», зірки фільмів і серіалів: як українські артисти наближають нашу перемогу

 

Також Дікусар розповів, чи дратує щось військовослужбовців, коли вони повертаються з окопів в мирне життя і як взагалі наші захисники реагують на історії з гучними вечірками цивільних.

“Перш за все хочу сказати, що ніхто не налаштований, щоб люди в тилу, в цивільному житті сиділи і плакали. Не треба сидіти, плакати і нічого не робити. Веселіться, відмічайте, але, будь ласка, якусь частину своєї любові, уваги і грошей виділяйте тим хлопцям, які зараз кожну секунду боронять нашу землю. І по друге, що б я вам зараз не розказував, хто б з військових вам не пояснював, поки не побачиш жахіття на власні очі, ти ніколи не зрозумієш. То не бачу ніякого сенсу. Не треба співчуття, потрібна конкретна, беземоційна, спокійна допомога в міру своїх можливостей”, - зазначив військовослужбовець.

дмитро дікусар

Ведуча “Сніданку з 1+1” Людмила Барбір поцікавилась, чи планує Дмитро Дікусар після звільнення з армії повернутися на паркет.

“Я взагалі не думаю про це. Я точно знаю, що до кінця війни, поки ми не переможемо, я не зможу вийти на паркет і танцювати танці. Навіть не можу собі такого уявити. Я танцюю душею, а моя душа зараз не хоче танцювати. Душа хоче бути максимально ефективною і моя ранкова молитва - це “Боже, дай мені сьогодні щось корисного зробити. Зробити все, на що я буду здатний”. Це для мене головне. Бо то суцільне горе, як в пеклі. Тому я хочу, щоб все це зупинилось. Буду робити стільки, скільки потрібно. Навіть якщо це буде надцять років і виходу не буде - я буду там. На паркет я, раніше ніж настане перемога, не повернусь”, - відверто розповів Дмитро.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як працює російська пропаганда на окупованих територіях: пояснили в документальному фільмі "Рік. Харківщина"

Повний сюжет дивіться у сьогоднішньому ефірі “Сніданку з 1+1”.

Дивіться "Сніданок з 1+1" з 7:00 до 9:30 у будні дні на телеканалі “1+1 Україна” та на YouTube, а також “Сніданок. Вихідний” у суботу та неділю з 7:00 до 9:30. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

Обговорення "Сніданку з 1+1" в соцмережах:
Instagram
Facebook

Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Новини по темі