Гороскоп на 3 серпня 2016 для всіх знаків зодіаку

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Гороскоп на 3 серпня 2016 для всіх знаків зодіаку
Фото: unsplash.com. Автор: Jenn Richardson

Астрологи розповіли, чого очікувати 3 серпня всім знакам зодіаку.

Поділитися:

Гороскоп на серпень 2016 для всіх знаків зодіакуАстрологи програми Сніданок з 1+1 підготували гороскоп на 3 серпня для всіх знаків зодіаку. Читайте, що сьогодні підготували для вас зорі. 

Дивіться також гороскоп на серпень 2016 від астролога програми Одруження наосліп Олексія Котенка. 

ОВЕН

Сьогодні ви будете сповнені енергії та рішучості. Ви отримаєте задоволення, займаючись тими справами, які більшість людей вважають неймовірно нудними. У них не буде часу працювати над цим, тож вашу допомогу оцінять і будуть пам'ятати.

ТЕЛЕЦЬ

Сьогодні Ви познайомитеся з новими людьми і самі здивуєтеся тому, наскільки критично відреагуєте на одну з них. Спробуйте бути ввічливими. Однак, якщо вам здається, що бути люб’язними занадто складно, ліпше тримайтеся на відстані від цієї людини.

БЛИЗНЮКИ

Ви намагалися забути про свої мрії, думали, що втілити їх в життя нереально. Однак зараз ви знову почнете думати про свої бажання. Якщо ви в стосунках, подумайте зі своїм партнером, як би ви могли додати позитивних емоцій у ваше життя. Якщо ж ви в пошуку, варто освоїти нову тактику зваблення.

РАК

Навіть якщо сьогодні у вас буде нестримне бажання заховатися від всього світу, не піддавайтеся спокусі. Сьогодні навпаки потрібно показати всім, на що ви здатні.

ЛЕВ

Якщо зараз ви шукаєте партнера по бізнесу, сьогодні у вас з'явиться можливість здійснити задумане. Все, що для цього потрібно, - наважитися на розмову з людиною, яку ви завжди соромилися.

ДІВА

Ви сьогодні отримаєте купу задоволення від планування. Особливо приємним моментом у плануванні для вас стане спілкування з колегами. Можливо ви відчуєте, що організація робочого процесу - це справа вашого життя.

ТЕРЕЗИ

Сьогодні вас чекає дуже приємний та ненапружений день. Зараз у вашому житті настав період позитивної енергії і щастя. Скористайтеся таким подарунком долі: сміливо приймайте важливі рішення, не бійтеся заводити нових друзів, подорожуйте, розпочинайте нові проекти.

СКОРПІОН

Справи зараз йдуть добре, але не так швидко, як хотілося б. Через свою нетерплячість ви можете відчувати напруженість і навіть будете трохи нервувати. Ви захочете прискорити процес, але це зараз не найкраще рішення.

СТРІЛЕЦЬ

Останнім часом ви були занадто вимогливі до себе. Ви забули поздоровити товариша з Днем народження, не поприбирали вдома чи запізнилися на зустріч? Не будьте дуже суворими до себе, часом трапляється з усіма.

КОЗЕРІГ

Зараз вам потрібно зробити серйозний вибір. Все, що вам потрібно, просто зосередитися. Повірте, ви давно знаєте відповідь, однак обставини життя, суспільна думка вас заплутали. Прислухайтеся до себе.

ВОДОЛІЙ

Не соромтеся бути відкритими. Якщо раніше ви приховували своє я, сьогодні випаде чудова можливість розповісти світу, хто ви є насправді.

РИБИ

Зараз ви особливо відкриті для нового, легко розставляєте пріорітети та швидко набуваєте нових знань. Тож використайте всі обставини собі на користь: знайдіть нове захоплення, долучіться до цікавого вам проекту чи навіть знайдіть нову роботу.

 

Новини по темі