“Її здолала важка хвороба”: батько Кузьми Скрябіна ексклюзивно в “Сніданку з 1+1” назвав причину смерті дружини

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Батько Кузьми Скрябіна назвав причину смерті дружини
1plus1

Батько Кузьми Скрябіна розповів про причину смерті дружини в ексклюзивному інтервʼю для “Сніданку з 1+1”.

Поділитися:

Щодня з 6:30 до 09:30 на телеканалі “1+1 Україна” глядачів «Сніданку з 1+1» очікують свіжі актуальні новини та події, експертні думки та поради, що налаштовують на продуктивний день.

Ведучий “Сніданку з 1+1” Єгор Гордєєв побував в гостях у батька Кузьми Скрябіна. Віктор Кузьменко живе один – у вересні 2023 року чоловік став удівцем. Мама покійного музиканта пішла з життя у віці 76 років. Вперше після втрати дружини батько Кузьми наважився на відверту розмову. В ексклюзивном інтервʼю для “Сніданку з 1+1” Віктор Кузьменко назвав причину смерті дружини та розповів, як Кузьма написав вже легендарну пісню “Мам”.

Мама Кузьми Скрябіна була найбільшою шанувальницею творчості єдиного сина, та пережила його на вісім років. У вересні 2023 року вона раптово померла, і сім'я артиста не висловлювалася в пресі на цю тему. В розмові з Єгором Гордєєвим батько Кузьми вперше розповів про хворобу покійної дружини.

“Її здолала важка хвороба. Вона лежала в лікарні у Львові протягом 7 місяців.  У неї був інсульт. Згодом лікарі вже натякнули, що вони безсильні і нічого не можуть зробити. Потім вона ще три тижні була дома і стався другий інсульт. Її забрали на швидкій в реанімацію, а на другий день її не стало”, - розповів Віктор Кузьменко.

Зараз батько Кузьми продовжує справу, якою вони займались з дружиною разом: у них була майстерня, де створювали декоративних ангелів та дзвіночки з кераміки.

Також, під час розмови з Єгором Гордєєвим, батько співака згадав, як його син написав пісню "Мама". Кузьма показав батькам трек, коли він вже був готовий. Співак написав його в дорозі, коли їхав до батьківської хати. 

“Він їхав тоді з Івано-Франківська і завжди обирав такі дороги, які дозволяли йому швидше дістатися додому. І ось, якось, його занесло старою дорогою у ліс. Була вже ніч, лісовози, ще сталась пожежа: торфи горіли, дим. Він сказав: “Я так злякався, що я можу мами не побачити”.  І от у нього протягом того якогось короткого часу той текст визрів”, - пригадав Віктор Кузьменко. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Коли мені сумно, я слухаю веселі пісні", — Соломія Вітвіцька про проєкт "Пісня мого життя" та роль музики у житті

Більше цікавого та корисного дивіться у будні в "Сніданку з 1+1" з 06:30 до 09:30 на телеканалі "1+1 Україна".

Новини по темі