У “Сніданку з 1+1” розкрили подробиці резонансного побиття дитини у київському садочку: вихователька продовжує працювати, а батьки подали заяву щодо бездіяльності правоохоронних органів

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Подробиці резонансного побиття дитини у київському садочку: вихователька продовжує працювати, а батьки подали заяву щодо бездіяльності правоохоронних органів

Ексклюзивно у «Сніданку з 1+1» - всі подробиці інциденту, який 11 жовтня відбувся у 513 столичному садочку.

Поділитися:

Щодня з 7:00 до 09:30 на телеканалі “1+1 Україна” глядачів головного ранкового проєкту країни "Сніданку з 1+1" очікують оперативні новини, поради від профільних спеціалістів, включення зірок та українців, які роблять усе задля перемоги України.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖЕксклюзивно для «Сніданку з 1+1» журналістка з Ізраїлю, розповіла як народ згуртувався навколо армії та влаштовує пункти підтримки захисників на трасах

Сьогодні ексклюзивно для «Сніданку з 1+1» ведучі Руслан Сенічкін та Людмила Барбір з перших вуст дізнались всі подробиці інциденту, який 11 жовтня відбувся у 513 столичному садочку. Мама дворічної Влади розповіла, чим закінчився похід її дитини у ясельну групу даного дитячого закладу:

 “Мені подзвонила вихователька і сказала, що вона випадково подряпала дитинку нігтем, коли вдягала кофтинку. Вихователька вибачилася, сказала, що все вже добре, що вона замазала все зеленкою та щоб я не переживала. Я їй повірила”, - поділилась Анастасія, мама дитини.

Ввечері, коли тато забрав дівчинку додому, батьки побачили великі синці на шиї дитини. Вони розпитали маленьку Владу і дівчинка розповіла, як її били в садочку:

“Як вихователька їй закривала рот, як вона її била в грудну клітину, як вона царапала шию. Мабуть дитина плакала, а її били по губах і говорили: “не плач, закрий свій рот”, - розповіла мати маленької Влади.

В поліції у відкритті справи батькам відмовили через недостатність доказів, направлення на судмедекспертизу давати теж не хотіли. Подружжя не зупинилось та подало заяву до суду щодо бездіяльності правоохоронних органів.

Журналісти “Сніданку з 1+1” зателефонували директорці дитячого садочку Капустян Людмилі, але спілкуватись жінка не мала бажання:

“Вихователька на робочому місці, але всі коментарі будемо давати після того, як закінчиться розслідування”, - повідомила директорка закладу телефоном.

Вихователька, яка скривдила доньку Анастасії, і досі працює з дітками, від роботи її не відсторонили.

Дивіться "Сніданок з 1+1" з 7:00 до 9:30 у будні дні на телеканалі “1+1 Україна” та на YouTube, а також “Сніданок. Вихідний” у суботу та неділю з 7:00 до 9:30. Також переглянути проєкт можна на платформі онлайн-телебачення Київстар ТБ.

Обговорення "Сніданку з 1+1" в соцмережах:
Instagram
Facebook

Нагадаємо, для того, аби 1+1 Україна був у переліку каналів вашого телевізора/приймача (для налаштування прийому 1+1 Україна через Т2), необхідно провести процедуру повторного сканування телеканалів. Наводимо інструкцію, як це зробити.

Новини по темі