Українці про Крим: "Ми маємо бути разом, тим паче, в такий час" - "Сніданок з 1+1"
![Українці про Крим: "Ми маємо бути разом, тим паче, в такий час" - "Сніданок з 1+1" Українці про Крим: "Ми маємо бути разом, тим паче, в такий час" - "Сніданок з 1+1"](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/580/413/1e2e2aa5847a82f5cf11d6e39f2d45b7_665x442.png)
Вже кілька днів поспіль в Криму неспокійно. У Сімферополі тривають масові акції протестів, які не рідко переходять в сутички.
Вже кілька днів поспіль в Криму неспокійно. У Сімферополі тривають масові акції протестів, які не рідко переходять в сутички. Кримські татари не погоджуються із закликами проросійських активістів від'єднати Крим від України, і готові створювати самооборону, щоб захищати півострів.
Журналісти "Сніданку з 1+1" вирішили поцікавитися в пересічних українців чи згодні вони віддати Крим Росії. Як з'ясувалося, в більшості наших громадян Крим асоціюється з відпочинком і гарними спогадами. Вони вважають Крим невід'ємною частиною України, і розлучатися з ним не хочуть.
"Крим – це сонце, пісок, відпочинок. І взагалі – оце що Крим до Росії, я взагалі проти!"
"Як же ж це ми будемо відділяться? Так же не може бути!"
"Це все наша суцільна держава. Ми маємо бути разом, тим паче, в такий час".