Ведучі «Сніданку з 1+1» долучаться до благодійного гастрономічного pop-up "Кий, ШЕФ, Хорив"

Сніданок з 1+1
06:30
Будні
Ведучі «Сніданку з 1+1» долучаться до благодійного гастрономічного pop-up «Кий, ШЕФ, Хорив

У Києві 7-8 жовтня вже вдруге відбудеться благодійний гастрономічний pop-up «Кий, ШЕФ, Хорив» на Житньому ринку.

Поділитися:

КомандаСніданку з 1+1 долучиться до гастрономічного pop-up, де вже вдруге зберуться фермери та крафтові виробники з усієї України, аби разом зібрати кошти на дрони для благодійного фонду бригади спецпризначення «Азов» та на відновлення даху Житнього ринку.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Куди поїхати на відпочинок восени: ведучі "1+1 Україна" та "1+1 Марафон" назвали улюблені місця сили

Вже цієї неділі, 8 жовтня, ведучі «Сніданку з 1+1» на 1+1 Україна – Неля Шовкопляс, Людмира Барбір, Єгор Гордєєв та Валентина Хамайко, а також команда сніданківців, готуватимуть для відвідувачів pop-up плов та канапки за авторськими рецептами. Виручені кошти з продажу цих страв спрямують на благодійність, тож таким чином учасники долучаються до важливої справи.

Окрім команди «Сніданку з 1+1», на Житньому ринку будуть й інші зіркові гості, серед яких Василь Байдак, Тріо «Різні», КИЛИММЕН, Христина Соловій, Марта Адамчук, Діана Глостер, Рома Міщеряков та багато інших.

Житній ринок – це один із найстаріших ринків з часів Київської Русі. Нині будівля у поганому стані та потребує відновлення. З 1980 року у будівлі не проводили комплексний ремонт. Тож «Кий, ШЕФ, Хорив» – це спосіб привернути увагу до проблем ринку, зібрати кошти на його реставрацію та допомогти ЗСУ.

Квитки на подію можна придбати за посиланням.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю