Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Яку вдачу мають іменинники серпня

Серпень дарує світу особливих людей!

Нести в цей світ позитив та оптимізм, життєву енергію та ентузіазм, а також бути взірцем стійкості - ті, кому пощастило народитися у серпні, обдаровані мужністю та оригінальністю. По життю ці люди тримаються гідно та стійко, попри усі випробування, які їм дає доля. 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як бути щасливою. 12 порад психологів

Серпневих важко не поважати, адже їхня чесність, принциповість і справедливість просто вражають! Усі вчинки людей серпня шляхетні, і навіть їхня надмірна емоційність не заважає їм бути одними з найдобріших людей. 

Народжені останнього місяця літа - багатогранні особистості. Вони обожнюють бути в центрі уваги, і їм це добре вдається. Річ у тому, що серпневі не уявляють свого життя без всебічного розвитку. Щоправда, для стовідсоткового успіху цим людям потрібно докладати зусиль і робити це по-максимуму. 

Експерти радять серпневим докладати зусиль по понеділках та четвергах, адже саме ці дні є для них вдалими. Щасливими кольорами для людей серпня є жовтий та пурпурний

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 простих правил щасливої людини

Фото: @katie.one

Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.