Найдовше місячне затемнення сторіччя: Чого не варто робити в цей період

Найдовше місячне затемнення ХХІ сторіччя: Як пережити цей період
Фото: NASA

Як спокійно пережити місячне затемнення, що наближається.

Поділитися:

За інформацією NASA, 27 липня відбудеться унікальне місячне затемнення – найтриваліше у ХХІ ст.

Відбудеться воно в знаку Козерога та триватиме годину і 43 хв. До того ж Місяць буде «кривавим» – через ефект від сонячного світла. Також на небі можна буде побачити Марс, який наблизиться до Землі. За явищем можна буде спостерігати в Південній Америці, Європі, Африці, Азії та Австралії.

Українці зможуть стати свідками майже всіх фаз затемнення. Місяць почне поступово ховатися за тінню Землі о 20:14. Часткове затемнення почнеться о 21:24, а повне – о 22:30. Саме тоді супутник Землі стане червоним. Процес закінчиться о 02:28.

Щоб спостерігати за затемненням, не обов’язково мати додаткове обладнання.

ЯК ПЕРЕЖИТИ МІСЯЧНЕ ЗАТЕМНЕННЯ

Астрологи попереджають, що затемнення 27 липня може негативно позначитися на психічному стані людей. Особливо напади істерії можуть спіткати жіночу частину населення. Тому будьте обережними у спілкуванні! Аби уникнути нервових зривів та конфліктів, краще усамітнитися.

Як пише тсн, «передусім знайдіть час для аналізу власних дій, планів, бажань та загалом життя. Вплив затемнення традиційно відчуватиметься за три доби до самої «кривавої повні» (а саме такою буде повня проти 28 липня) — тобто, від вівторка, 24 липня, сила місячного затемнення вже справлятиме свій вплив на землян, і триватиме це аж до 30 липня включно». Упродовж цього періоду не варто ухвалювати важливих рішень, вести переговори чи починати щось нове.

 

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю