Улюблені серіали повертаються: Що дивитися на 1+1 цього тижня

Програма 1+1

Дізнайтеся, що показуватиме улюблений телеканал з 16 до 22 липня.

Поділитися:
Logo Telegram Logo Facebook Logo Viber

Нагадуємо вам, що дивитися на 1+1 цього тижня. Відпочивайте з нами - буде цікаво!

Моє чуже життя, понеділок-п'ятниця о 17:10

В основі стрічки - історія дівчини Бахар, яка народилась у віддаленій турецькій провінції, а виросла в Стамбулі в бідній сім'ї й ніколи не знала своїх справжніх батьків. Багато років тому їх - Мехмета й Хасрет - розлучили рідні, не давши згоди на шлюб. Рідний дідусь, через кілька хвилин після народження онучки, віддав її на виховання чужим людям. Минули роки, і батько Бахар дізнається, що в нього є донька, яка живе в незаможній родині і навіть не здогадується, що є спадкоємицею величезного статку. Проте на заваді возз’єднанню дівчини зі справжніми батьками стануть інтриги, які плестимуть названа сестра Бахар Ефсун та її мати Нуран.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головні герої Моє чуже життя зустрічались в реальному житті

Хазяйка, понеділок-четвер о 20:15

Серіал розповідає про життя провінційного міста Аніканово, яким керує сильна і маніакально одержима владою хазяйка шахти "Алмазная" Аліна Хмелевська. Головні ролі у цій телеісторії зіграли відомі українські актори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 фільмів про кохання, яке не зупинила навіть смерть

Недотуркані, понеділок-четвер о 22:15

Комедія розповідає про роботу Верховної Ради. У цьому серіалі відбувається все, як у житті, але з часточкою іронії та гумору. Вічний депутат, як досвідчений наставник, роз'яснює простому люду аспекти депутатських ігор.

Світське життя, щосуботи о 23:20

Відверті провокації, яскраві зустрічі та гучні зіркові сенсації – від Катерини Осадчої нічого не приховати. Не пропустіть найцікавіші світські новини у новому випуску Світського життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співачка TAYANNA назвала причину, через яку знову вирішила сісти на дієту

Танець метелика, у неділю о 13:30

Карина мріє про танцювальну кар’єру, проте працює швачкою у рідному шахтарському містечку. Звісно, для доньки літнього шахтаря, котра живе під гнітом злісної мачухи та у тіні зведеної сестри, майже неможливо здійснити таку амбітну мрію. Несподівано для головної героїні доля дарує їй шанс. Власник шахти, де працює батько Карини, влаштовує концерт на честь ювілею підприємства. Так у житті Карини з’являються всесвітньо відомий танцювальній ансамбль та красунчик Нік, київський діджей.

Біженка, у неділю о 20:15

Надія врятувала дитину – вивезла шестирічного хлопчика із зони бойових дій до міста, де колись навчалася. Тут жінка опинилася між колишнім коханим та незнайомцем. Чи допоможе чужа дитина зробити правильний вибір?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 головних кінопрем’єр липня

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю