Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Укр

Улюблені серіали повертаються: Що дивитися на 1+1 цього тижня

Дізнайтеся, що показуватиме улюблений телеканал з 16 до 22 липня.

Нагадуємо вам, що дивитися на 1+1 цього тижня. Відпочивайте з нами - буде цікаво!

Моє чуже життя, понеділок-п'ятниця о 17:10

В основі стрічки - історія дівчини Бахар, яка народилась у віддаленій турецькій провінції, а виросла в Стамбулі в бідній сім'ї й ніколи не знала своїх справжніх батьків. Багато років тому їх - Мехмета й Хасрет - розлучили рідні, не давши згоди на шлюб. Рідний дідусь, через кілька хвилин після народження онучки, віддав її на виховання чужим людям. Минули роки, і батько Бахар дізнається, що в нього є донька, яка живе в незаможній родині і навіть не здогадується, що є спадкоємицею величезного статку. Проте на заваді возз’єднанню дівчини зі справжніми батьками стануть інтриги, які плестимуть названа сестра Бахар Ефсун та її мати Нуран.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Головні герої Моє чуже життя зустрічались в реальному житті

Хазяйка, понеділок-четвер о 20:15

Серіал розповідає про життя провінційного міста Аніканово, яким керує сильна і маніакально одержима владою хазяйка шахти "Алмазная" Аліна Хмелевська. Головні ролі у цій телеісторії зіграли відомі українські актори.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 5 фільмів про кохання, яке не зупинила навіть смерть

Недотуркані, понеділок-четвер о 22:15

Комедія розповідає про роботу Верховної Ради. У цьому серіалі відбувається все, як у житті, але з часточкою іронії та гумору. Вічний депутат, як досвідчений наставник, роз'яснює простому люду аспекти депутатських ігор.

Світське життя, щосуботи о 23:20

Відверті провокації, яскраві зустрічі та гучні зіркові сенсації – від Катерини Осадчої нічого не приховати. Не пропустіть найцікавіші світські новини у новому випуску Світського життя.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Співачка TAYANNA назвала причину, через яку знову вирішила сісти на дієту

Танець метелика, у неділю о 13:30

Карина мріє про танцювальну кар’єру, проте працює швачкою у рідному шахтарському містечку. Звісно, для доньки літнього шахтаря, котра живе під гнітом злісної мачухи та у тіні зведеної сестри, майже неможливо здійснити таку амбітну мрію. Несподівано для головної героїні доля дарує їй шанс. Власник шахти, де працює батько Карини, влаштовує концерт на честь ювілею підприємства. Так у житті Карини з’являються всесвітньо відомий танцювальній ансамбль та красунчик Нік, київський діджей.

Біженка, у неділю о 20:15

Надія врятувала дитину – вивезла шестирічного хлопчика із зони бойових дій до міста, де колись навчалася. Тут жінка опинилася між колишнім коханим та незнайомцем. Чи допоможе чужа дитина зробити правильний вибір?

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: 10 головних кінопрем’єр липня

Більше новин
Напередодні концерту на День Незалежності Океан Ельзи представив новий сингл, сповнений натяків та підтекстів

Святослав Вакарчук, який останнім часом інтригує своїх прихильників власними політичними амбіціями, несподівано представив нову пісню та реліз до неї, у якому запропонував всім зробити свій вибір.