Дмитро Комаров поділиться з мандрівниками професійними секретами

Світ навиворіт. Україна

Ведучий 1+1 відкриє секрет, як йому вдається залишатися на зв’язку навіть у тих країнах, де немає розеток.

Поділитися:

Перші труднощі команди проекту «Світ навиворіт» на шляху до ЕверестуСьогодні о 22:00 на телеканалі 1+1 телеглядачі знову відчують смак дивовижних пригод команди екстремального тревел-шоу «Світ навиворіт».

У шостому випуску програми телеведучий Дмитро Комаров та оператор Олександр Шилов вирушать до столиці шерпів – високогірного міста Намче-Базар – останнього великого населеного пункту на шляху до головної мети подорожі – Евересту. 

Шлях до міста лежить через мальовничі гірські тропи, глибокі каньйони та займає кілька днів.

Дмитро Комаров закликає подарувати 9-річній дівчинці можливість дихатиУ програмі «Світ навиворіт» Дмитро Комаров завжди намагається стати частиною місцевого населення, щоб показати справжнє життя в країні. У сьогоднішньому випуску Дмитро піде на цікавий експеримент та дізнається, чи користуються попитом українські товари у Непалі.

Він запропонує шерпам приміряти справжні українські шаровари та вишиванку і спробувати сало з чорним хлібом. Крім того, телеведучий випробує на собі тяжку працю місцевих жителів.

Думаю, після побаченого, в українців не має виникати бажання скаржитися на свою роботу. Порівняно з тим, як працюють шерпи, майже будь-яка робота може здатися кращою у світі, – ділиться враженнями Дмитро.

У новому випуску програми екстремал Дмитро Комаров, який звик мандрувати у найвіддаленіших від цивілізації куточках нашої планети, поділиться деякими власними лайфхаками. Телеведучий відкриє секрет, як йому вдається залишатися на зв’язку навіть у тих країнах, де немає розеток.

Шостий випуск восьмого сезону екстремального тревел-шоу «Світ навиворіт» телеглядачі зможуть побачити сьогодні на 1+1 о 22:00.

Нагадаємо, що нещодавно Дмитро Комаров здійснив мрію найменшого чоловіка у світі.

Новини по темі