Дмитро Комаров розповів, де проведе весільну подорож

Світ навиворіт
19:30
Щоп'ятниці
Дмитро Комаров розповів, де проведе весільну подорож

Ведучий Світу навиворіт, який потрапив до рейтингу завидних холостяків, зізнався, що найбільше цінує у стосунках.

Поділитися:

Вже цієї неділі у світі будуть відзначати День закоханих. Напередодні 14 лютого ведучий Світу навиворіт Дмитро Комаров, який потрапив до рейтингу завидних холостяків,  розповів  1plus1.ua, коли вперше закохався, що найбільше цінує у стосунках та де збирається провести весільну подорож. 

Дмитре, ви пам'ятаєте, коли закохались вперше?

— Перше кохання було у першому класі, а якщо бути зовсім точним, — це була ще "нулівка", на базі дитячого садка. Ми сиділи за однією партою. Це була перша дитяча любов і перші дитячі переживання. А перше "доросле" кохання було вже у 11 років. Під терміном "доросла" я маю на увазі всепоглинна. Кохання, яке повністю підпорядковує собі твої думки.

Дмитро Комаров у шкільні часи

Вона вчилася у паралельному класі. Завдяки їй я побачив життя зовсім по-іншому, у нових фарбах, про які раніше не знав. Більше ні про що думати не міг. Вранці зустрічав на автобусній зупинці і проводжав до школи, а після уроків ми робили домашнє завдання у мене вдома. Потім я проводжав її додому. Ці відчуття першого кохання я не забуду ніколи. Обидві мої "перші", про яких я тут розповів, зараз живуть за кордоном, у різних країнах. У них все дуже добре.

Ви неодноразово розповідали, що ваша робота — це справжнє випробовування для почуттів. Які речі ви цінуєте у стосунках найбільше? 

— Головне у стосунках — щирість. Якщо один з партнерів, підлаштовуючись під іншого, хоч трохи перестає бути собою, — стосунки приречені. Ну, наприклад, коли він не згоден з нею, але ствердно киває головою, щоб не викликати її невдоволення. Це найпростіший і банальний приклад. Таке зустрічається нерідко. І в такій ситуації не мають рації обидва. На почуття впливає страх. Накопичується негативна енергія. І рано чи пізно подібні дрібниці заведуть відносини у глухий кут. Партнери повинні довіряти один одному на 101%, бути повністю відкритими, не мати ніяких секретів, бути єдиним цілим.

Ідеальна супутниця для Дмитра Комарова — це...

— Ідеальний супутник життя — твій однодумець. Людина, з якою у тебе є спільні інтереси. Ви "на одній хвилі" і розумієте одне одного повністю, навіть без слів. Людина, з яким комфортно не тільки поговорити, але навіть помовчати (хоча вам завжди є, про що поговорити). При цьому ви не липнете одне до одного, уміючи вчасно і без докорів надавати особистий простір. Але при цьому навіть на відстані залишатися єдиним цілим. Вам повинно здаватися, що ви разом знаєте щось таке, про що невідомо більше нікому на планеті. І "летіти" завжди і всюди з цим відчуттям, яке безсумнівно окрилює.

А у вас є улюблена книга про кохання?

— Можливо, я зараз буду банальний і не дуже оригінальний, але найвідоміша і улюблена усіма дорослими книга про кохання — "Камасутра". І навіть той, хто буде це заперечувати і книгу цю в руках не тримав, без сумніву її любить (усміхається).

Не можу не запитати найвідомішого у країні мандрівника, якою він уявляє свою весільну подорож

— Весільна подорож буде у моєму стилі, стилі Світу навиворіт. Швидше за все, з квитком у один кінець. Напевно в теплу країну, де є море, а ще краще  океан. У частину планети, де є "вау" — неповторна атмосфера, від якої перехоплює подих. Я часто повторюю це вислів, дуже його люблю: "Тривалість нашого життя вимірюється не кількістю вдихів і видихів, а тим, скільки разів у тебе перехоплювало подих".

У подорожах дихання перехоплює часто. Ну а якщо спробувати конкретизувати напрямок, то я б, наприклад, не виключав свою улюблену Індію. Але в незвичайному, "люксовому" форматі весільної подорожі. Я давно мрію проїхати країною на одному з "поїздів махараджів". Це фактично п'ятизірковий готель, який мчить по залізниці, зупиняючись в найцікавіших місцях країни. Твоє купе — це розкішний готельний номер, у вікні якого пейзаж безперервно змінюється. Навіть не сумніваюся, що проїхатися на такому "східному експресі"  справжній кайф. Ідеальний сценарій весільної подорожі.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю