UA RU

Дмитро Комаров розповів, як "Світ навиворіт" змінює долі глядачів

Світ навиворіт

На телеканалі "1+1" завершився 7 сезон тревел-шоу "Світ навиворіт", що був присвячений мандрівкам Дмитра Комарова унікальною та екзотичною країною Болівією.

На телеканалі "1+1" завершився 7 сезон тревел-шоу "Світ навиворіт", що був присвячений мандрівкам Дмитра Комарова унікальною та екзотичною країною Болівією.

3 листопада глядачі побачили в ефірі 100 випуск програми "Світ навиворіт". За 7 сезонів тревел-шоу стало не лише улюбленим серед глядачів, але й змінило долі деяких з них. По закінченню болівійського сезону, останнім випуском якого стала 100 ювілейна програма, у соціальних мережах був запущений флешмоб #мирнаизнанку100 – глядачі почали ділитись історіями про те, як "Світ навиворіт" змінив їхнє життя.

"Увага. Мінздрав попереджає. Дивіться "Світ навиворіт" обережно. Є великий ризик в одну мить з усіма речами і родиною прокинутись десь у тропіках. Прикладів до сотого випуску ми зібрали неймовірну кількість. Усі "жертви програми" вдячні і щасливі, що ми підштовхнули їх зробити такий крок. І допомогли змінити життя. Ось наприклад Дмитро Бугрим із Житомира. Подивився МН і відкрив у Камбоджі цілий завод)) А ще зняв для нас справжній блокбастер. Ви ще не переїхали у Камбоджі? То ми йдемо до Вас", - поділився інформацією Дмитро Комаров на своїй сторінці у Фейсбук.

Сімейна пара із Дніпропетровська, після перегляду програми "Світ навиворіт" у Камбоджі вирішила з двома дітьми переїхати у місто Сіануквіль. Тетяна та Володимир відкрили тут свою кондитерську.

А ось Ольга Косенко завдяки "Світу навиворіт" покинула посаду бухгалтера у бідівельній компанії і відправилась до Кенії. А телеглядачці Марії Пархоменко телепроект допомагає ув учбовому процесі. Пізнавальні факти із історії та біографії значно розширили її кругозір та допомагають у навчанні.

Нагадаємо, що перший випуск "Світ навиворіт. Болівія", який глядачі побачили в ефірі 1 вересня о 22.00 взяв долю 13% за аудиторією 18-54 (вся Україна) і став лідером слоту. В цілому, 7 сезон переглянули 15 млн глядачів за аудиторією 4+, вся Україна. Зараз в ефірі "1+1" "Світ навиворіт" йде у повторі щонеділі об 11.00.

До якої країни Дмитро Комаров відправиться найближчим часом, глядачі дізнаються вже зовсім скоро. 

Світ навиворіт 13 сезон 11 випуск

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю