UA RU

Дмитро Комаров закликає врятувати життя важкохворому юнаку

Світ навиворіт
©© 1plus1.DmitroKomarov

Ведучий «Світ навиворіт» збирає гроші, щоб врятувати життя 24-річному українцю.

Дмитро Комаров ледве не потрапив під колеса автомобіляВідомий мандрівник і ведучий шоу «Світ навиворіт» Дмитро Комаров закликає українців допомогти врятувати життя Олександру Кузнецову – парубку, якому діагностували рак.

За словами зірки 1+1, організації та фонди не дуже активно допомагають таким людям, як Сашко. Їх вважають дорослими.

Проте якщо ми не допоможемо, Саша помре, – каже Дмитро Комаров.

Ведучий «Світ навиворіт» нещодавно зустрівся з Олександром Кузнецовим, щоб дізнатися його історію та допомогти. У Facebook Дмитро Комаров написав зворушливий пост, в якому закликав українців не залишатися байдужими.

У своїй квартирі на Борщагівці у Києві Сашко розповів ведучому «Світ навиворіт», що у нього виявили лімфому в 2014 році. Відтоді юнак пройшов 21 курс хіміотерапії. Проте онкологія не відступила, а гроші в сім’ї закінчилися.

Людей з онкологією чомусь ігнорують. Не помічають. Зразу стало зрозуміло, хто справжній друг, – розповідає Саша Кузнецов.

Життя Сашка залежить від двох препаратів, вартість яких становить 120 тис. грн і 27 тис. грн за курс із трьох флаконів.

Олександр Кузнецов щодня прокидається о 5 ранку, щоб розклеювати оголошення, але грошей не вистачає. У юнака є шанс на ремісію, але рано чи пізно хлопцю треба буде зробити пересадку кісткового мозку.

Найдешевше це зробити в Білорусі – близько 116 тис. дол., – каже Дмитро Комаров.

Міністерство охорони здоров'я України пообіцяло оплатити трансплантацію та вже шукає донора. Проте Сашку не вистачає 300 тис. грн.

Якщо кожен десятий із нас перерахує по 1 долару – ми зберемо суму, необхідну для підготовки операції, за один день, – каже Дмитро Комаров.

Карта Приват Банк, гривня: 4731 2171 0629 6831 (Олександр Кузнецов)

Більше реквізитів на сторінці Олександра Кузнецова у Facebook.

Нагадаємо, що Дмитро Комаров неодноразово організовував збір коштів на лікування українців. Завдяки небайдужості ведучого 1+1 та сотень людей для Каті Ричкової та Андрія Полтавця зібрали понад 100 тис. євро.

Світ навиворіт 13 сезон 11 випуск

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю