У Комарова та Джулії Робертс знайшовся спільний знайомий - чародій

Світ навиворіт. Україна
20:30
Щоп'ятниці
У Комарова та Джулії Робертс знайшовся спільний знайомий - чародій

Ведучий програми Світ навиворіт в Індонезії відвідав найзірковішого провидця у світі.

Поділитися:

Ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров в Індонезії відвідав найзірковішого провидця у світі - того самого цілителя з книги та фільму "Їсти. Молитися. Кохати", котрий робив передбачення для героїні Джулії Робертс. Кетут Лійєр і нині живе на острові Балі.

Своїми враженнями від зустрічі Дмитро поділився на офіційному сайті "Світу навиворіт".

15 хвилин спілкування з цілителем коштують близько 30 доларів. "Дідуля позитивний", - написав у своєму блозі Комаров.

"Если вы смотрели художественный фильм "Ешь, молись, люби" с Джулией Робертс в главной роли, или читали книгу Элизабет Гилберт, то этот человек вам знаком. Кетут Лийер – тот самый целитель с острова Бали, один из главных героев автобиографического произведения Элизабет Гилберт.

Вчера были у него в гостях. Ну что я могу сказать? Пиар в мировом бестселлере и голливудском фильме даром не проходят. Может быть когда-то давно Кетут и обладал сверхъестественными способностями, но сегодня он человек-бренд. А его работу можно назвать одним словом – цирк. Нет, плохого он ничего не делает, просто на настоящего целителя даже не пытается быть похожим. Всем гостям одинаково театрально "гадает", оценивая каждые 15 минут драгоценного общения с собой чуть меньше, чем в 30 долларов. Деньги вперед. Спрос есть. И даже не смотря на все это впечатления оставляет приятные. Дедуля позитивный. А мы и так знали, куда шли))

Подробнее – в нашем репортаже, осенью."

Нагадаємо, новини, фотографії та розповіді з індонезійської експедиції "Світу навиворіт" тепер можна читати і на сторінці Дмитра Комарова у Фейсбуці.

Дивіться "Світ навиворіт" в ефірі 1+1 щосуботи об 11:00.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю