UA RU

Ведучий "Світ навиворіт" запрошує до України іноземців

Світ навиворіт

До Дня незалежності виходить найнезвичніший англомовний путівник по Україні.

До 24 серпня видавництво "Основи" випускає третє перевидання "Awesome Ukrainе".

Після Євромайдану, окупації Криму і війни з Росією знаковий путівник змінив обкладинку: відтепер традиційний Козак Мамай тримає в руках не бандуру, а "коктейль Молотова".

"Наша мета розповісти про Україну з гумором, без пафоса та з іронією", — говорить видавець Дана Павличко. — Awesome Ukrainе доводить, що Україна сучасна і цікава, але українці також можуть і постояти за себе! Саме тому путівник змінив обкладинку і поповнився матеріалами про Помаранчеву революцію, Євромайдан і День незалежності".

Також у виданні з'явилися статті про багатьох видатних українців: від Богдана Хмельницького до Казимира Малевича.

"Туристичний потенціал України просто неймовірний! Так, не будемо заперечувати, у нас є проблеми: з дорогами, інфраструктурою... Але для справжнього мандрівника це не проблема, він не стане відкладати поїздку на потім. Туристу потрібно просто допомогти, скоординувати його, направити, підказати найкраще і порадити, як зробити подорож незабутньою. Цей путівник - дуже важливий крок, який відкриє Україну тисячам жителів інших країн" - зазначає ведучий програми "Світ навиворіт" Дмитро Комаров. - Завдяки таким виданням люди відкриють для себе зовсім новий напрям - країну в самому центрі Європи, де є абсолютно все для повноцінного відпочинку: унікальна природа, фантастичні гори, відмінні пляжі, неповторна кухня, традиції і, найголовніше, приголомшливі і дуже доброзичливі люди. Ласкаво просимо в Україну!"

Книга складається з семи розділів: культура, їжа, історія, природа, місця, спорт, індустрія. Власне, тут все, що ми любимо розповідати про Україну!

У продаж Awesome Ukrainе надійде 24 серпня, а оформити попереднє замовлення можна на сайті видавництва за посиланням. 

 

Світ навиворіт 13 сезон 11 випуск

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю