UA RU

Вперше за історію програми Дмитро Комаров був змушений змінити оператора «Світ навиворіт»

Світ навиворіт

Непередбачувані обставини змусили Дмитра Комарова знайти заміну Олександру Дмитрієву.

Перші труднощі команди проекту «Світ навиворіт» на шляху до ЕверестуВосьмий сезон тревел-шоу «Світ навиворіт» – найбільш видовищний та екстремальний в історії проекту. Команда провела 108 днів на висоті понад 3000 метрів. Суворі умови під час експедиції не один раз перевіряли екстремалів на вистримку. Команда ледь не потрапила в авіакатастрофу, а ведучий програми «Світ навиворіт» Дмитро Комаров під час рятувальної залишився в Гімалаях без води і зв’язку.

Більш того, вперше за історію програми «Світ навиворіт» ведучий був змушений шукати заміну постійному оператору програми. Під час експедиції Олександр Дмитрієв отримав розрив зв’язок колінного суглобу і більше не міг продовжувати роботу. Зйомки зупининилися, Олександра потрібно було евакуювати в Катманду. Однак знайшлася людина, яка врятувала знімальний процес.

Дмитро Комаров розповідає на своїй сторінці в соцмережі, що за допомогою звернувся до оператора Олександра Шилова. Він попросив терміново вилітати в Непал і підмінити колегу на декілька тижнів.

Я стояв на табуретці, в пуховику, в скромному номері високогірного готелю, притискаючи телефон до стіни – лише в цій точці був нормальний зв’язок. Поговорив, поклав трубку. А коли почав писати лист, щоб замовити квиток, побачив, що в Києві ще 4 година ранку. Я забув про різницю в часі, – розповідає Дмитро.

Олександр Шилов пообіцяв спросоння навіть достеменно не зрозумів, чи йому наснилася розмова з Комаровим, чи він дійсно вирушає в Непал.

Коли я прокинувся, побачив на пошті електронний кваиток в Катманду на моє ім’я. Я зрозумів, що це був не сон і сказав собі: «Так... Молодець, Сашко!». І побіг терміново збирати речі, – згадує Олександр Шилов.

Ведучий тревел-шоу «Світ навиворіт» розповідає, що новий оператор його дуже виручив. Він мав пробути в експедиції два тижні, а затримався аж на два місяці. І навіть вперше у своєму житті пішов в гори.

Нещодавно Дмитро Комаров розповів, як продавав вишиванки, шаровари і сало у селищі на шляху до Евересту.

Світ навиворіт 13 сезон 11 випуск

Новини по темі
Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності
Приймаю