Артур Логай розповів, як знайомив дружину з колишньою та чи планує синів навчати танцям

Світське життя
Дивись відео

Актор та учасник "Танці з зірками" Артур Логай розповів, як склалися стосунки дружини зі старшим сином.

Поділитися:

В 10 ефірі шоу "Танці з зірками" був сімейний вечір: пари виходили на паркет разом з родичами зірки. У Артура Логая був зворушливий виступ разом з дружиною та двома синами, де старший, Герман, від колишньої дружини. Як вдалося порозумітися дружині та старшому сину та чи збираються віддавати хлопців на танці? Розказав "Світському життю".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: "Я хочу, щоб мій старший син не відчував того, що відчував я", — Артур Логай про своїх розлучених батьків та любов до синів від різних шлюбів

Як Артуру вдалося зберегти такі стосунки з колишньою дружиною та родиною, щоб зараз легко брати старшого сина на паркет? Розповів:

Так буває, що немає кохання і все. Якихось тяжких моментів не було, бо ми всі любимо наших дітей. Задля них можна спілкуватись й поважати один одного. 

Дружина Артура Логая, Євгенія, розповіла, чи знайома вона з колишньою свого чоловіка:

Напередодні Нового року було в них свято. Артур запропонував поїхати, сказав, що буде класно. Я була ще з животом. Ми приїхали, Герман знайомився спочатку так. Я познайомилася з Оксаною, мамою Германа. І ось так поступово-поступово ми бачились, потім Лев народився і ми одразу ж запросили до нас в гості. Вся родина зацікавлена в тому, щоб два брати були братами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Коли фінал «Танців з зірками»: незабаром стануть відомі імена переможців 5-го сезону

Підростають два хлопчики, а зараз дуже бракує дівчатам партнерів у бальних танцях. Чи піде Герман або Лев на танці? Логай зазначив:

Я думаю, що вони вдвох спробують і якщо їм сподобається, то вони продовжать, але це не тому що я так вирішив. Просто Аня Кареліна, моя партнерка, подивилася, як вони рухаються і сказала, що треба. Герману вже 5,5 років, він вже може йти, йому подобається.

Дивіться відео виступу Артура Логая з родиною:

Світське життя 15 сезон 5 випуск від 29 лютого 2020 року
Всі відео
Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю