Чому Руслан Сенічкін 15 років поспіль не святкує День народження: "Я вимикаю телефон та ховаюся в хащах"

Світське життя

Ведучий "Сніданку 1+1" Руслан Сенічкін розповів, чому не любить Дні народження.

Поділитися:

День народження ведучого "Сніданку з 1+1" Руслана Сенічкіна святкували всім каналом: у дворі стояла триметрова панда. Це був сюрприз для Руслана. Потім весь офіс з нею фотографувався. Як Сенічкін провів свій День народження та чому він вважає, що це не його свято, а мами? Розповів "Світському життю".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Як швидко приготувати штрудель: рецепт солодкого та солоного «лінивого» штруделя від Руслана Сенічкіна (відео)

Руслан зізнався: вже 15 років поспіль не святкує свій День народження та йому хотілося залізти в цю панду, щоб ніхто не бачив. Чому? Розповів:

Це радше свято моєї мами, вона 1 раз народила мене в 79 році та все. Я лише їй дякую, що вона мене народила. Не люблю, коли мені приділяється багато уваги. Така велика-велика концентрація. Не хочу. Хочу заховатися десь і, ти знаєш, мені вдається: вимикаю телефон, ховаюся в хащах. Відійшов День народження, прийшов на роботу: "Фух, видихнув". І тут я приходжу зранку і на мене чекає велика триметрова панда та улюблені колеги. Дякую всім велике!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Людмила Барбір з Шарліз Терон розділили одну роль на двох

Проте цьогоріч Руслан був на риболовлі разом зі своїми друзями. Чому не запросив своїх колег Людмилу Барбір, Нелю Шовкопляс та Єгора Гордєєва? Пояснив:

Ну, у нас така специфіка роботи. Ми один одного замінюємо. Комусь треба працювати в ефірі, тому така ситуація. 

Дивіться, як готувати смачні козинаки від Руслана Сенічкіна:

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю