Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

«Мої сідниці просто «відпочивають!»: Наталія Могилевська прокоментувала чутки про роман із фітнес-тренером

«Я поїхала на відпочинок зі своїм тренером!»

Наталіє, не так давно ти відпочивала у Єгипті, і звідти виклала світлину, яка наробила галасу. Хоча інші співачки викладають ще більш провокаційні фотографії, але твоя світлина привернула увагу тільки тому, що ти ніколи такого якраз і не робила…

- У мене питання: «Невже це провокаційно - дівчина у купальнику, та ще й у футболці на пляжі?».

Нарешті люди побачили більше твого тіла, ніж бачили завжди…

- Я сьогодні зустріла знайому, яка мені сказала: «Ми побачили твою світлину, коли нас сиділо разом 15-20 людей, і всі сказали: «Так, у Могилевської є сідниці!».

Чи активізувалися після цієї фотографії редактори чоловічого глянцю? Чи почали пропонувати зйомки в купальнику?

- Я попросила вибачення у глядачів, тому що я не люблю, коли є спекуляція на оголенні. Якщо моє фото у купальнику і в цій футболці мало асоціацію з цим, а я – викладач дитячої школи, то я вибачилася, тому що я не хотіла, щоб це було дійсно так! Я поїхала на цей відпочинок з тренером, його дівчиною та монтажером, тому що саме під час відпочинку ми монтували мій концерт! Мене більше здивувало те, що після цього у ЗМІ було написано, що у мене роман і з монтажером, і з фітнес-тренером, і ще була версія, що роман одразу з обома! І дівчина одного з них – на десерт! То ж, мої сідниці, просто «відпочивають»!

Наталіє, з Володимиром Зеленським тебе пов’язують давні дружні стосунки. Ти, як ніхто, знаєш, що коли шоу-бізнес починає мати справу з політикою, то починаються проблеми. У цій же ситуації ти вбачаєш плюс…

- Будда, який був священною людиною та майстром для половини населення світу, також співав! А Рональд Рейган був актором… Тут йдеться саме про призначення! Якщо твоє призначення співати – то ти так і будеш співати до кінця життя, а можливо, спів для тебе буде лише сходинкою для того, аби піти далі! Мені б дуже хотілося вірити, що для Володимира Зеленського «Квартал 95» і кіно були шансом стати президентом! А от більш серйозні справи, я сподіваюся, він зробить у ролі Президента. Я б дуже хотіла вірити в те, що це – його призначення!

Світське життя
Повні епізоди
2019-06-16
Топ новини
Новини
Новини