Ніна Матвієнко розповіла про рецепти краси та молодості

Світське життя
Ніна Матвієнко розповіла про рецепти краси та молодості
1plus1.ua

До 70-річчя співачки сайт Jetsetter.ua підготував спеціальний фотопроект

Поділитися:

Народна артистка України Ніна Матвієнко, яка нещодавно показала Каті Осадчій свою розтяжку та розповіла, як займається спортом, приміряла кілька незвичних образів і поділилася секретами здоров’я та краси.

Про красу духовну

Усе, що ми бачимо на обличчі людини, йде із середини. Щаслива людина завжди прекрасна. А щоби бути щасливою, потрібно навчитися прощати. Якщо тобі зробили погано, зашкодили — відпусти. Від того, що триматимеш образу всередині, гірше буде лише тобі. А це повинно залишитися тягарем на совісті твого кривдника. Така собі карма. Мені нелегко далось навчитися контролювати свої емоції та відпускати образи, але воно того варте. Спробуйте — і жити стане значно приємніше.

Про косметологів

Коли я була молодша, то зверталася до косметологів, але нерегулярно, можна навіть сказати несерйозно. Бігала інколи на масочки до пані Ольги з салону «Чарівниця», який був колись на Хрещатику. А зараз знайшла чудового професіонала Наталю, яка підібрала для мене правильний віковий догляд на натуральній косметиці. Масажі та достатнє зволоження — запорука доглянутої шкіри.

Про активність

Ще один важливий чинник збереження молодості — підтримка активного способу життя. Я ніколи особливо не займалася спортом, але завжди багато працювала. Постійно була в русі, постійно на ногах. Репетиції, гастролі, концерти — усе це заміняло мені фітнес. Але зараз виступи втомлюють мене, тому я виходжу на сцену досить рідко, в особливих випадках. А щоби залишатися активною та підтримувати здоров'я в порядку, наразі займаюся за авторською системою Quadro System. 

Більше фото та секретів співачки знайдете за посиланням.

 

 

 

 

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю