«Він може бути душею компанії!»: актор Ахтем Сеітаблаєв розповів, як зустрічав Президента України у себе вдома

Світське життя

Актор розповів, як готувався до приїзду голови держави

Поділитися:

Ахтеме, зовсім нещодавно фільму «Кіборги», режисером якого ти є, виповнився рік. На честь першої річниці стрічки ти влаштував у себе вдома вечірку зі знімальною групою, зі справжніми героями-кіборгами… На цю домашню вечірку завітав навіть Президент України Петро Порошенко. Як святкували?

- Ми їли плов, самсу, шурпу, люля-кебаб – це все готували самі. Посиділи десь приблизно три години. Не танцювали, але співали.

Співали?

- Так, «Гуцулку Ксеню».

Приїзду Президента завжди передує приїзд людей з собаками, охорони, всіх перевіряють, спеціальні люди куштують їжу … Чи не була ваша дружина шокована від того, що ваш будинок окупували люди, які готували до приїзду Президента ваше помешкання?

- Всі ці процедури, які повинна зробити служба охорони, робилися. І це цілком виправдано, тому що це особа, яку потрібно охороняти.

А як ви готувалися до приїзду Президента? Можна уявити: до вас додому їде Президент, починаєте прибирати…

- Ви дуже точно продемонстрували, що я саме робив. У мене у дворі була ожеледь, і я майже півночі чистив двір для того, щоб ніхто не впав. Ми сиділи на вулиці біля вогнища. Хвилювання було, тому що я хотів, щоб ніхто не змерз, щоб усі були нагодовані. Вся ця напруга, коли до тебе приїжджає Президент, пройшла через п’ять хвилин. У нього дуже гарне почуття гумору, він може бути душею компанії, тому через п’ять хвилин ми сиділи всі вже, як друзі.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю