Не пропустіть у ці вихідні: "Таємниці великих українців" про короля Данила та Андрея Шептицького

Таємниці великих українців
Де та коли дивитися "Таємниці великих українців" про короля Данила

"Таємниці великих українців": дивіться документальний цикл Акіма Галімова про короля Данила та Андрея Шептицького.

Поділитися:

"Таємниці великих українців" — це сучасний історико-документальний цикл розслідувань та досліджень, присвячений відомим постатям вітчизняної історії. Цієї суботи на телеканалі "1+1 Україна" відбудеться показ фільмів, який допоможе зануритися в секрети життя короля Данила та Андрея Шептицького. 

"Таємниці великих українців. Король Данило"

О 22:40 на 1+1 Україна Акім Галімов і команда "Україна. Повернення історії" зануряться в один із найзагадковіших періодів української історії — епоху Данила Галицького. Життя та смерть короля оповиті таємницями. Науковці досі не можуть знайти золоту корону Данила. З усіх карт зник і королівський замок, який вистояв дві монгольські навали. У документальному циклі глядачі дізнаються більше про відому українську постать, побачать, який вигляд мав його замок, а також стануть свідками його графічної реконструкції.

Таємниці великих українців. Король Данило

"Таємниці великих українців. Андрей Шептицький

У повторі о 00:00 на 1+1 Україна Акім Галімов і команда "Україна. Повернення історії" з'ясують причину пильної уваги Російської імперії до митрополита Української греко-католицької церкви. Коли його ім'я з'являлося на сторінках газет, цензори масово вилучали відповідні видання та цензурували згадки про нього. У резиденції священника зберігався секретний документ, який міг кардинально змінити історію України та всієї Східної Європи.

Таємниці великих українців. Андрей Шептицький

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю