Це сталося: дружина Войтенка вибігла на паркет після драматичного танцю Костянтина

Танці з зірками
Дружина Костянтина Войтенка прийшла підтримати чоловіка на паркет Танців з зірками
Instagram/valentina_voitenko

Дружина Костянтина Войтенка Валентина все-таки прийшла його підтримати на сімейному вечорі на "Танцях з зірками".

Поділитися:

На десятому ефірі "Танців з зірками" дружина Костянтина Войтенка Валентина все ж прийшла підтримати його на паркеті. І це дуже символічно, адже сьогодні "Сімейний вечір" на "Танцях з зірками".

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Костянтин Войтенко в ефірі "Танців з зірками" звернувся до дружини : "Вибач мені, будь ласка, що я обговорював нашу сварку на всю країну"

Про свій сімейний конфлікт Костянтин та Валентина розповідали вже неодноразово. Костя говорив, що у нього з Валею виникли непорозуміння через "Танці з зірками", а Валя дорікала йому, що він їхні суперечки виніс у публічну площину.

На сімейному вечорі Костянтин сподівався станцювати танець саме з Валею. Проте в результаті танцював не з нею, а з її сукнею.

І коли вже всі, і глядачі, і судді, і Костя подумали, що дружина не прийшла, Валя вибігла-таки підтримати чоловіка на паркет. Прямо перед коментарями суддів. Ось що вона сказала:

Я дивилася всі ефіри. Я відчула, що якщо я не приїду, я буду жалкувати про це.  Попри будь-які моменти, які бувають у кожній сім’ї, у мене є дуже багато вдячності і прекрасного, того, що було і є у нас із Костею. І я відчула, що я не можу сьогодні не приїхати і не підтримати його у сімейний ефір.

Чи означає це, що пара нарешті примирилася? Будемо слідкувати далі за ефірами "Танців з зірками" і слухати коментарі Костянтина Войтенка, якщо він пройде далі у шоу. Сподіваємося, у цій сім'ї буде нарешті мир, адже вони виховують донечку Емілію.

Войтенко семьяФОТО: Instagram/valentina_voitenko

Судді високо оцінили танець Костянтина Войтенка: він отримав перші 30 балів! Але чи пораділа дружина за свого чоловіка? На зірковому балконі вона сказала:

Наша історія сьогодні – це приклад того, що оця родина, яку всю мріють мати на фото в рамочці і знати, що тебе приймуть і люблять будь-яким, вона переживає і скрутні часи теж. Будь-яка сім’я переживає різне і дуже честно про це також говорити.

Тож, очевидно, до справжнього примирення цій парі ще треба пройти свій тернистий шлях.

Новини по темі

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю