Леся Нікітюк показала свою «дачу» на Мальдівах
![Леся Нікітюк показала свою дачу на Мальдівах (райське фото) Леся Нікітюк показала свою дачу на Мальдівах (райське фото)](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/450/969/94c5cb1b06f82a9aea6e3a0eb746609d.jpg)
Райське фото!
Нещодавно телеведуча, суперфіналістка Танців з зірками Леся НікітюкarticleContent влаштувала собі відпочинок на Мальдівах. І хоча зірка вже повернулася з райської місцини, вона продовжує тішити прихильників яскравими знімками з островів. Так, днями вона опублікувала у своєму Instagram фото з кумедним підписом «На дачі». На знімку Леся позує в купальнику та солом’яному капелюсі, сидячі під пальмою та милуючись незабутнім пейзажем Мальдів.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Гаряча спокусниця: Леся Нікітюк позує у відвертому купальнику
«Всім би таку дачу», «Гарно, прямо як у мене», «Одразу видно, тільки огірки прополола і сіла відпочивати», «У суперледі супердача», «Бракує лопати, а в решті нагадує дачу під Києвом», — коментують із гумором «дачне» фото Лесі Нікітюк.