Слава Камінська показала ніжне фото з чоловіком
![Слава Камінська показала фото з чоловіком Слава Камінська показала фото з чоловіком](https://images.1plus1.ua/uploads/articles/000/416/376/acbf8ddb134f3b1af30ba3c710d053f6.jpg)
І розмірковувала на тему стосунків.
На своїй сторінці в Інстаграм екс-учасниця Танців з зіркамиarticleContent, українська співачка й блогер Слава Камінська поділилася ніжним фото зі своїм чоловіком. На фото Слава вбрана у жіночну блакитку сукню з виразним декольте, а її чоловік Едгар - у класичні сірі брюки, синій жакет й білу футболку. Зірка супроводила світлину дописом, у якому розмірковувала над стосунками між чоловіками й жінками.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Слава Камінська поділилась кумедним фото з донькою
«Часто в директ мені приходять листи з питаннями, як вам вчинити в стосунках з чоловіком. Дівчатка, мій досвід - не панацея) І мені здається, що немає універсального рецепту побудови стосунків, тому що всі ми дуже різні. Що добре для однієї пари - не припустимо для іншої. І навпаки. Однак можу сказати точно - не дивіться на всі боки, а дивіться всередину себя. Прислухайтесь до свого внутрішнього голосу, чого хочете саме ви. Робіть те, що вас наповнює, розвиває, надихає і від чого ви стаєте трішки щасливішими. Тільки ви обираєте, яким буде ваше життя», - пише Слава.
ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Камінська показала, якою була до пластичних операцій