Суддя шоу «Танці з зірками» Макс Чмерковский вперше за 10-років побував у рідній Одесі

Танці з зірками
Суддя шоу «Танці з зірками» Макс Чмерковский вперше за 10-років побував у рідній Одесі

У неділю о 21:00 на телеканалі 1+1 відбувся сьомий прямий ефір головного танцювального шоу країни «Танці з зірками», який був присвячений хітам українських зірок.

Поділитися:

Днями суддя шоу Макс Чмерковський вирушив до Одеси, щоб прогулятися рідними місцями. Зірковий танцівник завітав до свого рідного двору та танцювальної студії, в якій проходили його перші тренування, та відкрив для себе Одесу по-новому.

Макс Чмерковський

«Ця танцювальна студія для мене стала найбільш значущим місцем. Вона знаходилась поблизу Оперного театру. Саме там я вперше вийшов на сцену, мені тоді було 7 років. Досі пам’ятаю, що на мені був костюм сріблястого кольору. За все своє життя я виступив майже на всіх найбільших сценах світу, але це місце залишилось у моєму серці назавжди», — сказав Макс Чмерковський.

Танцюрист також завітав до відомого закладу, щоб пригадати смак традиційних одеських страв.

Макс Чмерковський

«Я фанат всього органічного і давно відмовився від продуктів, що містять хімікати або генно модифіковані організми. На мою думку, в Україні їжа більш органічна, тому для мене це справжня удача. Я спробував одеські страви, смак яких хотів пригадати. Дуже за цим сумував», — говорить Чмерковський.

Не обійшлось і без теплих зустрічей. Суддя шоу поділився, що зустрівся зі своїми однокласникам, з якими він вчився в спеціалізованому хіміко-біологічному класі.

Макс Чмерковський

«Підводячи підсумки цих кількох дуже насичених днів, я можу точно сказати, що Одеса стала для мене ще більше рідною. Мені було так приємно повернутися додому. Я зустрівся зі своїми однокласниками, з якими не бачився зі школи. Я вчився у спеціалізованому хіміко-біологічному класі, і коли ми проводили досліди, то відкривали вікна, тому що на всю вулицю було чути запах сіроводородом. Зараз в мене з'явилося нове коло спілкування, якого не існувало більше 30 років. Всі ці роки мені не було з ким посидіти і згадати історії з дитинства. Вони розповіли мені такі речі, яких не було в моїй пам'яті, і в голові почала складатися повна картинка мого дитинства. Зараз, повертаючись в своє місто, я усвідомив, що є люди, які мене пам'ятають і для мене це дуже важливо. Я зрозумів, що всередині мене з'явилося коріння, якого я ніколи не відчував. Одесо, я шалено тебе люблю і дуже за тобою сумував», — сказав Макс Чмерковский та зізнався, що досі мріє отримати медичний диплом.

Нагадаємо, Макс Чмерковський родом із Одеси. Коли майбутньому хореографу виповнилося 14 років, він з родиною переїхав до США. Наразі танцівник проживає у Лос-Анджелесі з дружиною Пітою Маргатройд та 4-річним сином, володіє понад 14 хореографічними школами по всій Америці. Макс Чмерковський брав участь у 17 сезонах «Танців з зірками» в Америці, але перше місце у шоу він посів у парі з відомою фігуристкою Меріл Девіс.

Макс Чмерковський

Дивіться вже у неділю о 21:00 на телеканалі 1+1 восьмий прямий ефір шоу «Тані з зірками». За результатами минулого ефіру, шоу залишили одразу дві пари. Першою парою, яка залишила паркет за результатами глядацького голосування, стала Джамала та Антон Нестерко, другою парою, яка пішла за рішенням суддів, стала пара Станіслава Горуни та Данієли Преап.

У межах масштабної інформаційної кампанії 1+1 media "Вакцинуйся. Разом ми сильніші" з популяризації вакцинації проти COVID-19 на проекті «Танці з зірками» з’явився пункт вакцинації.

Так, у неділю з 19:00 до 20:00 біля 12 павільйону ВДНГ працювала медична бригада. Ті, хто показали квиток на генеральний прогон чи прямий ефір «Танців з зірками», мали змогу вакцинуватися вакциною на вибір:

• Comirnaty (Pfizer)

• Covishield / Vaxzevria (AstraZeneca)

• Covishield

Нагадуємо, що записатись на вакцинацію вже сьогодні ви можете у свого сімейного лікаря або за телефоном контакт-центру МОЗ 0 800 60 2019. Більше про вакцинацію ви можете дізнатіся на сайті vaccination.covid19.gov.ua.

Новини по темі