Говорить вся країна

Говорить вся країна

Програма
також
Пн-Чт
| 19:30
на каналі
Програма

Про новий сезон

З понеділка по четвер, о 19:30 на телеканалі “1+1 Україна” відбувається показ нового сезону суспільно-важливого ток-шоу “Говорить вся країна”. Проєкт має на меті розібратися в резонансних справах, встановити справедливість та навчити українців відстоювати свої права. 

Новий сезон проєкту показує на прикладі реальних історії, як перетворити проблеми на план дій та шукати вихід із будь-якої складної ситуації.

Телеглядачі "1+1 Україна" мають можливість побачити невигадані історії, в яких героям довелося зіткнутися з несправедливістю, ударами долі, криміналом та іншими випробовуваннями, коли доводиться захищати власні права. 

Показати більше
Говорить вся країна

Історія про складні родинні відносини. Анна виросла в багатодітній родині серед самих сестер, тому завжди хотіла старшого брата. І дуже зраділа, коли мати раптом сказала, що в неї дійсно є двоюрідний брат, якого давно ніхто не бачив. Його батьки розлучились багато років тому. Тому Анна вирішила взяти ініціативу у свої руки та розшукати брата, єдиного сина свого дядька.Чи відбудеться зустріч родичів? Чи пробачить син батькові після 31 року мовчання? І яким буде ключовий момент для двох рідних і геть незнайомих людей?

Новини

Новини проєкту