Телепрограма 1+1 Україна

02:25
02:25
Єдині новини
Інформаційний марафон телеканалів України.
06:00
06:00
Єдині новини
Інформаційний марафон телеканалів України.
06:30
06:30
Світ навиворіт
Дмитро Комаров вирушив у незвичайну подорож секретними місцями та надзвичайно красивими куточками світу.
07:00
07:00
Сніданок. Вихідний
Щоденна програма новин каналу 1+1 улюблене ранкове шоу з найцікавішими і актуальними сюжетами - чудовий початок робочого дня.
Повні випуски
11:00
11:00
Світ навиворіт
Дмитро Комаров вирушив у незвичайну подорож секретними місцями та надзвичайно красивими куточками світу.
17:50
17:50
Вечірній квартал
Талановиті коміки показують всі, навіть найбільш сумні політичні новини в позитивному світлі. Ніхто не сховається від їх пильного погляду, адже «кварталівці» не просто помітять відому особистість, а й зроблять на неї пародію. А все заради того, щоб посміятися над ситуацією і знайти з неї вихід.
Повні випуски
19:00
19:00
Сам удома - 2
Найменший герой Америки влаштовує переполох у Нью-Йорку! Кевін Мак-Алістер повернувся! Але тепер він не вдома, а в Нью-Йорку, і в нього достатньо грошей і кредитних карток, щоб перетворити Велике Яблуко на майданчик для ігор.
21:20
21:20
Зоряний пил
Маленьке англійське село відокремлене стародавньою стіною від надприродного паралельного всесвіту, де панують магія і чарівництво. Молодий Тристан Торн необачно обіцяє найкрасивішій дівчині села, що принесе їй злетівшую з неба зірку, що впала по той бік стіни. На своєму шляху слідами стародавніх легенд Тристан зустріне змовників-синів всесильного короля, могутню відьму, капітана піратського корабля і хитромудрого торговця, а також знайде свою справжню любов, ключ до розуміння своєї суті і долі, про яку він міг тільки мріяти.
23:45
23:45
Імперія вовків
Анна Геймс - молода приваблива жінка, одружена з високопоставленим чиновником Міністерства внутрішніх справ Франції, мучиться нічними кошмарами і провалами пам'яті, часом вона не впізнає свого чоловіка; в спробах розібратися в собі вона починає власне розслідування. Поль Нерто - капітан поліції, веде розслідування жорстокого вбивства трьох молодих жінок. По допомогу в розкритті витончених злочинів Поль звертається до досвідченішого колеги - Жана-Луї Шиффера. Дві сюжетні лінії з'єднуються в одну і ведуть до вражаючої розв'язки.

Популярне сьогодні

Показати більше

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю