Телепрограма 1+1 Україна

01:50
01:50
Єдині новини
Інформаційний марафон телеканалів України.
06:00
06:00
Світ навиворіт
Дмитро Комаров вирушив у незвичайну подорож секретними місцями та надзвичайно красивими куточками світу.
07:00
07:00
Сніданок. Вихідний
Щоденна програма новин каналу 1+1 улюблене ранкове шоу з найцікавішими і актуальними сюжетами - чудовий початок робочого дня.
Повні випуски
11:00
11:00
Світ навиворіт
Дмитро Комаров вирушив у незвичайну подорож секретними місцями та надзвичайно красивими куточками світу.
19:00
19:00
Перевізник-2
20:50
20:50
Леон-кілер
Найманий вбивця Леон байдужий не тільки до долі своїх жертв, а й до своєї власної. Він живе в замкнутому світі, нічим не цікавлячись і лише зрідка відволікаючись на виконання чергового "замовлення". Але одного разу в його житті відбувається щось дивне. Леон укриває у себе дванадцятирічну Матильду, сім'ю якої вбили поліцейські, причетні до торгівлі наркотиками. Впустивши дівчинку в свою квартиру, він впускає її і в свій світ - Леон і Матильда стають друзями. Але жорстока реальність накладає на їхні відносини свій відбиток: Матильда вирішує помститися за смерть своєї родини, вмовляє Леона навчити її ремесла професійного вбивці ...
23:00
23:00
Відступники
Біллі Костіган, випускник поліцейської школи, має складне минуле. Але саме цим він зацікавив начальника відділення Квінана, і той доручив Біллі проникнути в ірландське бандитське угруповання на чолі з Френком Костелло. У Френка у поліції теж своя людина – Колін Салліван, якого мафіозо знає і навчає з самого дитинства. Біллі передає своїм інформацію про майбутні сходки, а Колін виручає Френка і його співучасників під час облав. Обидві ворогуючі сторони здогадуються про «щурів» у своїх лавах, тому рано чи пізно когось із двох розкриють.

Популярне сьогодні

Показати більше

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю