Телепрограма 1+1 Україна

00:20
00:20
Ігри розуму
Талановитий математик Джон Неш ще під час навчання в університеті проявив і свій дар, і своє прокляття - патологічну асоціальність, яка поступово перейшла в шизофренію. Вдало одружившись і почавши викладати, він був нітрохи не здивований, коли урядовий агент Парчер запропонував йому потай від всіх зайнятися декодуванням секретного листування радянських шпигунів. Цілком захопившись цією роботою, Неш лише через кілька років усвідомив, що не всі його знайомі і співробітники існують насправді. Деякі з них виявилися грою його хворого розуму ...
02:50
02:50
Єдині новини
Інформаційний марафон телеканалів України.
06:00
06:00
Світ навиворіт
Дмитро Комаров вирушив у незвичайну подорож секретними місцями та надзвичайно красивими куточками світу.
Повні випуски
07:00
07:00
Сніданок з 1+1
Щоденна програма новин каналу 1+1 улюблене ранкове шоу з найцікавішими і актуальними сюжетами - чудовий початок робочого дня.
Повні випуски
11:00
11:00
Світ навиворіт
Дмитро Комаров вирушив у незвичайну подорож секретними місцями та надзвичайно красивими куточками світу.
Повні випуски
20:00
20:00
Шпигунка
Сюзен Купер все своє життя мріяла стати секретним агентом і навіть влаштувалася працювати в ЦРУ, але зрештою займає досить нудну посаду — вона сидячий аналітик і координатор агента-шпигуна Бредлі Файного. Після його загибелі вона зголошується помститися його вбивці, а управління чомусь... погоджується.
22:15
22:15
Таксі
Белль Вільямс живе у Нью-Йорку і працює таксистом. Найбільше в житті вона любить швидкість і вже багато років мріє узяти участь у справжніх перегонах. Якось у її машину сідає полісмен Енді Вошберн, який уже кілька разів провалював водійський іспит. Він переслідує банду Ванесси – холоднокровної та обачної грабіжниці банків. Енді потребує хорошого водія, тому дає Белль карт-бланш на їзду без правил. З цієї миті починається неймовірна погоня за правопорушниками!

Популярне сьогодні

Показати більше

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю