Телепрограма 1+1 Україна

01:25
01:25
Єдині новини
Інформаційний марафон телеканалів України.
06:00
06:00
Світ навиворіт
Дмитро Комаров вирушив у незвичайну подорож секретними місцями та надзвичайно красивими куточками світу.
07:00
07:00
Сніданок. Вихідний
Щоденна програма новин каналу 1+1 улюблене ранкове шоу з найцікавішими і актуальними сюжетами - чудовий початок робочого дня.
Повні випуски
11:00
11:00
Світ навиворіт
Дмитро Комаров вирушив у незвичайну подорож секретними місцями та надзвичайно красивими куточками світу.
17:00
17:00
Вечірній квартал
Талановиті коміки показують всі, навіть найбільш сумні політичні новини в позитивному світлі. Ніхто не сховається від їх пильного погляду, адже «кварталівці» не просто помітять відому особистість, а й зроблять на неї пародію. А все заради того, щоб посміятися над ситуацією і знайти з неї вихід.
Повні випуски
19:00
19:00
Сам удома
Американське сімейство вирушає з Чикаґо в Європу, але батьки… забувають удома одного з дітей. Але дитя не розгубилося й продемонструвало чудеса винахідливості. Причому такі, що грабіжники, які проникли в дім, не раз пошкодували про зустріч із милим малюком.
21:05
21:05
Великий
Джош Баскін, тринадцятирічний хлопчик з тихого передмістя, просить у загадкового ігрового автомата в пересувному парку розваг зробити його великим. Таємничим чином його бажання здійснюється, і він отримує тіло тридцятирічного чоловіка, залишаючись, по суті, дитиною. Злякавшись, що ж робити далі, Джош їде в Нью-Йорк, де влаштовується на роботу у велику компанію з виробництва іграшок, робить кар'єру і закохується у колегу Сюзан.
23:10
23:10
Три ікси: Реактивізація
У той час, коли всі повірили у смерть Ксандера Кейджа, він намагався розпочати нове життя в Домінікані. Але шансів у нього небагато, адже спецслужби вже підготували для нього нове завдання!

Популярне сьогодні

Показати більше

Продовжуючи відвідування сайту, ви погоджуєтесь на використання файлів cookie і Політикою конфіденційності

Приймаю